מדפי אמבטיה

בבתי המודל חדרי אמבטיה קטנות למדי, ולכן כדי לחסוך מקום וליצור תנאים נוחים באזורים אלה, מדפים שונים של חומרים שונים.

מדפים לחדר האמבטיה ממלאים תפקיד חשוב: הם נחוצים לאחסון נוח של מוצרי טואלטיקה, תמיכה הפנים של חדר האמבטיה ולהביא אינדיבידואליות העיצוב הנבחר. בנוסף, נוח סידור ושימוש המדפים לשירותים להפחית את מספר תנועות מיותרות לחסוך זמן.

מדפים בחדר האמבטיה צריך לבחור אמיןמעשית, החומר והאביזרים, אשר המדפים עשויים, חייב להיות עמיד לחות טמפרטורות קיצוניות. מדפים בחדר האמבטיה יכול להיות עשוי זכוכית, כרום, מתכת, פלסטיק ואפילו עץ, אבל כדאי לשקול כי בשל לחות גבוהה, אתה צריך לבחור רהיטים ממינים עמידים לחות עץ, כגון אלון, במבוק.

מדפי מגבות בחדר האמבטיה

מדפים למגבות בחדר האמבטיה לא רקהם נוחים, אבל הם יכולים לשמש גם כאלמנט של פתרון עיצוב כללי. השימוש בחלל מעל הדלת (וגם את הדלת עצמה) לאחסון מגבות הוא יצירתי וחסכוני.

רעיונות מודרניים לאחסון של מגבות אמבטיה מציעים לנו קל, "בלתי נראה" מדפי מתכת שהופכים מקום יותר בחינם אפילו בחדר האמבטיה הקטן.

בנוסף מדפי קיר, מדפים הרצפה יכול לשמש גם בחדר האמבטיה. בעזרתם ניתן להשתמש ביעילות בפינות חדר האמבטיה ובנוחות במקום מספר גדול של מגבות.

מגוון מדפים בחדר האמבטיה

נכון לעכשיו, הגדודים בחדר האמבטיה עם מראה הופכים יותר ויותר בפועל - שילוב צדדיות ואמינות, יש להם גם מראה מסוגנן.

מתאים באופן מושלם פנים כרום מצופיםמדפים לשירותים בגירסה משותפת עם או בלי זכוכית. מדפים אלה נראים כמעט חסרי משקל, והם ייראו נהדר אפילו בחדר אמבטיה קטן.

מדפי פלסטיק בחדר האמבטיה הם הכי הרבהאפשרות כלכלית, ובמקביל ראוי תשומת לב בשל הקלות שלה, עמידות לחות חוזק יחסי. בנוסף, מן הפלסטיק יכול להיות מדפים של מגוון רחב של צורות וצבעים.

מדפים בחדר האמבטיה יכול להיות גםעץ, אך בשל לחות גבוהה מתמדת יש צורך לתת עדיפות זנים לחות עמידים או כדי להגן על פני השטח של מוצרים עם לכה מיוחד עמיד למים.

אביזרי אמבטיה רבים במקוםלקבצים הרגילים יש פראיירים. לדוגמה, מדפים על פראיירים בחדר האמבטיה ניתן להתקין בקלות במקלחת, ליד הכיור או אפילו בחדר האמבטיה עצמו. מערכת הידוק כזו מאפשרת להעביר את המדפים על פראיירים ללא קושי, והכי חשוב, מבלי לפגוע פני השטח של הקיר חומרי הגמר ברחבי החדר.

מדפי מתכת יעיל וחביב בחדר האמבטיה,יצרנים מציעים סוגים שונים של מדפים, מדפים מושעים למשל בחדר האמבטיה. מדפי נירוסטה - win-win: הם לעולם לא חלודים ולחפש עשירים ואלגנטיים. תליית מדפים בחדר האמבטיה - פתרון נפוץ למדי שפותר את הבעיה של חוסר מקום. הם באים יחידים או רבות קומות, ציבורי או פרטי, וניתן להשתמש בו בהצלחה לאחסון דברים קטנים בחדר האמבטיה.

אבל, לא משנה מה מדפי האמבטיה תבחר, הם צריכים להיות נוח ונוח לך, וגם לשמור על הסגנון הכולל של חדר האמבטיה שלך.

מדפים בחדר האמבטיה על פראיירים

מדף בחדר האמבטיה

מדף אמבטיה תלוי

מדפי מגבות בחדר האמבטיה

מדפי מגבות בחדר האמבטיה

מדפי מגבות בחדר האמבטיה

מדפי מגבות בחדר האמבטיה 3

מדפי מגבות בחדר האמבטיה 4

מדף לחדר האמבטיה 5