מדפים עבור אמבטיות

לאחר תיקון או לשיפוץ של חדר האמבטיה -אתה צריך לתלות מדף שבו כל אביזרי אמבטיה הנחוצים ביותר יעמוד ולשקר. היום יש מבחר של גדלים, צבעים, חומרים שמהם מדפים עשויים. לפני בחירת אחד צריך לקחת בחשבון מספר גורמים:

  • לחות בחדר;
  • ירידה אפשרית בטמפרטורה;
  • הקצאת המדפים.

חדר האמבטיה מתאפיין בקביעותלחות גבוהה של האוויר, ולכן החומר שממנו המדף עשוי להיות במידה מסוימת יציב תרמית חייב להיות חלק, אפילו משטח. המדפים צריכים להיות תכונות כגון המעשיות, אמינות multifunctionality.

מדפי פינה מודרניים לשירותים בנוסף לכל התכונות הללו הם עדיין תוספת נהדרת לשירותים הפנים.

כמובן, לתלות לוקרים הם הרבה יותר טוב,אבל לא תמיד יש להם מספיק מקום. לכן, מדפים בפינה בחדר האמבטיה יכול להיחשב פתרון טוב מאוד. בדרך כלל הם ממוקמים ליד הכיור או בפינה מעל האמבטיה.

מדפים פינה עבור חדר האמבטיה עשויים שוניםחומרים. לדוגמה, פלסטיק - חומר זול, אבל עמיד לחות ועומד בפני שינויי טמפרטורה. מינוס רק אחד - על מדפים כאלה לא יכול לשים הרבה צינורות צנצנות - מדפים פינה פלסטיק לשירותים יכול פשוט להתכופף או קשת בצד אחד.

יש גם מדפי מתכת. הם לטובה להתבלט על רקע מדפים אחרים, אבל בעת הקנייה, אתה צריך לשים לב לאיכות המתכת. חומר באיכות ירודה יהיה חלודה מהר מאוד וזה יהיה צורך לעבד ברציפות.

זכוכית פינות מדף לשירותים - פתרון מסוגנן מאוד. הם לא יעזבו את האורחים שלכם אדישים ובו בזמן יביאו לנוחיות מיוחדת לחדר האמבטיה.

מדפים זוויתיים לשירותים

מדפים לאמבטיה 3

מדפי אמבטיה 4

מדפי אמבטיה 6

מדפי אמבטיה 7

מדפי אמבטיה 8

מדפי אמבטיה

מדפים לאמבטיה 1

מדפי אמבטיות 5