טפט לחדר האמבטיה

ברוב המקרים חדרי אמבטיה לקשטאריחי קרמיקה. הוא חזק ועמיד. אבל יש קטגוריה של אנשים שמנסים להביא נחמה להתענג גם את הפנים של החדר הזה. יצירת זה יעזור לך.

טפטים לחדרי אמבטיה: להיות או לא להיות?

ברור כי השימוש בטפט לרישוםהחלל מאפשר לך ליצור פנים יוצאות דופן ונאה למראה. אבל עבור חדרים עם לחות גבוהה, אתה צריך לבחור את חומרי הגמר עם טיפול מיוחד. שיטה זו של רישום יש גם נקודות חוזק וחולשות.

בין החסרונות ברור הוא התגובהחומרי הגמר לתנאי לחות גבוהה. סוגים רבים של טפט יש בסיס נייר, אשר נהרס לחלוטין על ידי מגע עם מים. הדבק יכול גם להגיב עם לחות להתנפח, משאיר כתמים מכוערים או כתמים. על חשבון היכולת של הטפט לספוג אדי לחות, במוקדם או במאוחר אתה עלול להיתקל בבעיה של קילוף.

אבל גם עם כל החסרונות האלה, את הטפט לשירותים יש מספר יתרונות:

  • עלות החומר ועבודתו של המאסטר היא בסדר גודל נמוך יותר מאשר בעת שימוש אריחים;
  • לשנות את הטפט הוא הרבה יותר קל ומהיר מאשר אריח את האריחים מחדש ברמת הקירות;
  • הבחירה של דפוס, מכה או צבע הוא הרבה יותר רחב "שדה תמרונים" הוא גדל באופן משמעותי.

כפי שאתה יכול לראות, כזה גרסה של קישוט הקיר בהגישה הנכונה היא די מותר. כדי למנוע את כל הבעיות הנ"ל, זה מספיק כדי לעקוב אחר כללים פשוטים. הדבר החשוב ביותר הוא לבחור את חומרי הגמר הנכון עבור תנאי לחות גבוהה.

נסו להימנע ממקומות בהם יהיה קשר מתמיד וישיר עם מים: אזור האמבט או מקלחת, כיור. מראש, לטפל האוורור טוב של החדר.

איזה טפט ניתן להדביק בחדר האמבטיה?

אם תחליט כי גרסה זו של החדר לקשט מתאים לך, כדאי להתעכב בפירוט על סוגי הטפטים שיתאימו למטרות אלה.

  1. טפט נוזלי בחדר האמבטיה - המילה האחרונהאופנה הפנים. למעשה, זהו אחד מסוגי טיח על בסיס מים. לאחר החלת שכבה על הקיר, זה קופא הופך להיות רגישים להתיז מים. לפני החלת טפט נוזלי בחדר האמבטיה, משטחים צריך להיות מוכן בקפידה. תחילה ליישם שכבת של פריימר מיוחד, ואז לכה דוחה מים חסר צבע. ישנן מספר סיבות לבחור טפט נוזלי בחדר האמבטיה. יתרון ברור הוא היעדר תפרים. הם אקולוגיים, אינם מכילים חומרים רעילים.
  2. טפט ויניל לשירותים מומלץעצמם בתנאים של לחות מתמדת. גם אם אתה מעת לעת לרסס אותם עם מים, הם ישמרו על המראה המקורי שלהם במשך זמן מה, שלא לדבר על כמה או תרסיסים קטנים. אבל זה תענוג לא זול, אם כי החיים הארוכה שלהם, כזה טפטים לחות עמידים עבור חדר האמבטיה לחלוטין משלם עבור כל העלויות.
  3. טפט רחיץ לשירותים משמש לעתים קרובותמטבח. העובדה היא כי סוג זה יש ציפוי מיוחד דוחה מים, אשר מגן מפני נפיחות עיוות. טפט רחיץ למים לשירותים ניתן לנקות בקלות אבק או כתמים מלוכלכים. הם יימשכו זמן רב, כמעט מבלי לשנות את המראה שלהם.
  4. אם לא הגדרת מטרות חיסכון, אבל פשוטאתה רוצה לקשט את הפנים עם טפט, אז אתה יכול לנסות עוד ייחודי מראה זכוכית חרוזים. הם לא סופגים לחות בכלל. גרסה זו עשויה זכוכית ללא שימוש בסיס נייר. הם יכולים להיות צבועים, מה שמאפשר כל הזמן לעדכן את החדר בכל זמן נוח.

טפט אטום למים 1

טפט עמיד לחות לאמבטיה 2

טפט עמיד לחות לאמבטיה 3

טפט עמיד לחדרי אמבטיה 4

טפט עמיד לחות 5

טפט לאמבטיה לאמבטיה 6

טפט עמיד לחות 7 לחדרי אמבטיה

טפט לאמבטיה לשירותים 8

טפט עמיד לחות לאמבטיה 9