תקרה מתיחה בחדר האמבטיה

התכונה המרכזית של החדר הזהיש שיש לחות גבוהה. זה מונע את השימוש בחומרים רבים עבור הגמר. התקרה צריכה להיות אסתטית ומראה מודרני, לא לפחד לקבל מים חמים או קרים על זה, ולהיות עמיד. זוהי דרישה זו העונה על תקרת מתיחה בחדר האמבטיה, אשר קל לניקוי עונה על כל הדרישות שלנו.

התקנה של תקרה מתיחה בחדר האמבטיה

גובה החדר בעת התקנת מבנה כזהיקטן רק 3 או 4 ס"מ. זה המרחק הזה כי המדריכים תופסים שבו את הבד שלנו יהיה קבוע. מומחים טובים יכולים בקלות להתמודד עם עבודה כזו רק כמה שעות. ראשית, סביב המערכת של החדר מותקנים בגטים, ואז הם יכולים להיות מחוברת בד. זה מחומם עם אקדח מיוחד כדי להפוך את החומר אלסטי יותר. יש צורך לחכות זמן מה לאחר ההתקנה כדי לאפשר את הבד להתקרר ולבסוף למתוח.

עיצוב תקרות מתיחה בחדר האמבטיה

זה אידיאלי לשימוש כחול בחדר הזה,כחול או טורקיז. הם הרמוניים ביותר בחדר האמבטיה הקשורים למרחב המים. ובכן, אם את הצבע של הבד יהיה בקנה אחד עם כמה אלמנטים בחדר שלנו. זה יכול להיות צבע של אינסטלציה או ריצוף. בנוסף ציפוי מבריק, יש עדיין בד מאט, אשר יש מגוון של גוונים. זה יכול להיות מיושם על כל הדפוסים או תמונות. לעתים קרובות, תמונות של האקווריום, דגים שונים, חיקוי של טיפות מים, קישוט או שמים כחולים משמשים. על הרצון שלך על התקרה, אתה יכול גם ליצור אפקט של טיח ונציאני אלגנטי. Photimage זה עמיד מאוד ולא נשטף על ידי מים חמים.

אם יש לך תקרות גבוהות, אז ישהיכולת ליצור עיצוב מקורי רב-שכבתי. זה ייראה יפה בצורת גל, במיוחד אם אתה משתמש ערכת הצבעים המתאימה. בחדר גדול, כל מגזר (מקלחת, אמבטיה או שירותים), אם תרצה, ניתן להדגיש בצבעים שונים או ברמת כיסוי התקרה שלך. תקרות מתיחה מראה לשירותים עכשיו גם להשתמש לעתים קרובות מאוד. האמבטיה אז מכפילה בגודל. זה רק חיקוי של מראות, אבל זה נוצר די פשוט ואינו דורש הוצאות גדולות. כדי להשיג השפעה רבה יותר, ניתן להשתמש תאורה שנבחרו היטב.

מה תקרה מתיחה עדיף בחדר אמבטיה קטן?

במקרה זה, עדיף להסתכלתקרה מתיחה מבריקה בחדר האמבטיה. הוא מגדיל את גובה החדר הקטן, כאילו מרחיב אותו כלפי מעלה. אפקט זה יחסום את החלל הקטן שייקח ממך בעת התקנת בגט אלומיניום. בנוסף, הברק משולב היטב עם קישוט אריחים או קרמיקה.

תקרות בד למתוח בחדר האמבטיה

הטכנולוגיה של ייצור של בד מאפשר את זהלהשתמש בחדרים שונים. זה ספוג פוליאוריטן, אשר חוסך את החומר מן ההשפעות המזיקות של לחות או עובש. הדבר החשוב ביותר כאן הוא שלא יהיו תפרים על הבד. על פי המאפיינים האחרים שלה, חומר זה גם עולה על ציפוי הסרט. אמנם במחיר שלה, תקרות הסרט יעלה לך קצת יותר זול. בגירסה הקלאסית, האינטרנט בד הוא לבן, אבל התקרה כזה יכול להיות גם מעוטר עם דפוס בפורמט גדול או מכשירי תאורה מרהיבים.

חדר האמבטיה שלך הוא מקום שבו אתה רוצהלהירגע, להירגע ולשכוח הכל לפחות לזמן מה. נסו להפוך את הפנים כאן הכי נוח ונוח ובטוח. תקרה מתיחה בחדר האמבטיה - זוהי אחת האפשרויות האופטימלי ביותר, אשר בשלב זה נמצאים לרשותכם.

תקרה מתיחה בחדר האמבטיה

תקרה מתיחה בחדר האמבטיה

תקרה מתיחה בחדר האמבטיה 3

תקרת מתיחה בחדר האמבטיה 4

תקרה מתיחה בחדר האמבטיה 5

תקרה מתיחה בחדר האמבטיה

תקרה מתיחה בחדר האמבטיה

תקרה מתיחה בחדר האמבטיה 8

תקרה מתיחה בחדר האמבטיה