עיצוב אריח בחדר האמבטיה

אריחים מן האריחים לקצץ רק שני חדרים: מטבח וחדר אמבטיה. הסיבה לכך היא אריח קל לניקוי, זה עמיד, לא מפחד טיפות לחות וטמפרטורה, אחרי הכל, זה תמיד אופנתי.

אריחים - זה החלק העיקרי של העיצוב בחדר אמבטיה. זה משפיע על המראה הכללי של חדר האמבטיה, מספרת על העדפות וטעמים של הבעלים של הדירה. אריחים לקירות, רצפות ותקרות יש לבחור בנפרד.

אריחי קיר בחדר האמבטיה

אריחי קיר במבנה שלהם רכיםזה יכול בקלות להיות לחתוך, וזה מאוד נוח כאשר הוא מצויד. האריח הטוב ביותר לקירות הוא אחד עם ספיגת לחות של כ -20%. אבל אריח כזה לא מומלץ להיות מונח על הרצפה, כמו דפוס יציב על זה יכול למחוק במהירות.

אריחי רצפה בחדר האמבטיה

המבנה של אריחי הרצפה הוא צפוף יותר, ולכןיש פחות קליטת לחות מזו של חיפוי קיר. זה יותר ללבוש עמיד ועמיד בפני חומרים כימיים אגרסיביים שונים. עם זאת, אריחי הרצפה צריך אפקט נגד החלקה כדי למנוע נפילות ופציעות.

התקרה בחדר האמבטיה הוא אידיאלי אריח תקרה פלסטיק, אשר יש התנגדות מים טובה.

ציור אריחים בחדר האמבטיה

עבור כל סוג של אריח חשוב מאוד לא רקאיכות, אלא גם עיצוב אטרקטיבי. ולמרות שיש הרבה אפשרויות אריח צביעה, מומחים מייעצים להתעכב על העיצוב הקלאסי של אריחי קרמיקה. באותו צבע דפוס של אריחים בחדר האמבטיה תבחר לפי שיקול דעתך ואת הטעם. עם זאת, יש גם כמה תכונות קטנות כאן: אתה לא צריך לבחור אריח של אדום בהיר, כתום, צהוב בחדר האמבטיה. צבעים מרגש כזה לא יעזור להירגע ולנוח אחרי העבודה. צבעים אופטימליים עבור אריח הם ורודים, בצבע בז ', כחול.

אם העיצוב של הדירה שלך משמששיש או אבנים טבעיות אחרות, ולאחר מכן עבור חדר האמבטיה אריח עם השטח הישן הוא מושלם. פריסה אופנתית של אריחים בחדר האמבטיה נראה מוזר היום עם פסים, פרחים, צורות מלבניות שונות. בנוסף, יותר ויותר פופולרי הוא השימוש מקל צילום. בעזרתו אתה יכול לשים על קירות חדר האמבטיה התמונות האהובות עליך או ליצור פאנל גדול.

כחלופה אריח בחדר האמבטיהאתה יכול להשתמש בציור של קירות, הדבקה טפט או לוחות פלסטיק. הטכנולוגיה המודרנית מציעה גם את השימוש בתקרות מתיחה בחדר האמבטיה ואת הרצפה הוכחה המבול, אשר יהפכו את חדר האמבטיה אלגנטי ומקורי. כפי שאתה יכול לראות, את האפשרויות לגימור האמבטיה הם רבים, ולכן הפתרון שלך!

עיצוב אריחים בחדר האמבטיה

עיצוב אריחים בחדר האמבטיה 2

עיצוב אריחים בחדר האמבטיה 3

עיצוב אריחים בחדר האמבטיה 4

עיצוב אריחים בחדר האמבטיה 5

עיצוב אריחים בחדר האמבטיה 6

עיצוב אריחים בחדר האמבטיה

עיצוב אריחים בחדר האמבטיה 8

עיצוב אריחים בחדר האמבטיה