תקרה ארון אמבטיה

אם יש פגמים רציניים בתקרהמשטח בחדר האמבטיה הפתרון הטוב ביותר הוא להסתיר אותו תחת תקרות מושעה. קונסטרוקציות ארון הם הפופולריים ביותר כיום. תקרה תלוי על ארון תקשורת עבור חדר האמבטיה הם הכרחיים עבור חדר עם רמה גבוהה של לחות בשל היתרונות שלה:

  • עמידות לחות וטמפרטורות קיצוניות;
  • מגוון של עיצוב;
  • עמידות של אלמנטים עשויים אלומיניום או פלדה (חיי השירות הוא עד 25 שנים);
  • היכולת להסתיר תקשורת;
  • מהירות, פשטות וניקיון ההתקנה.

הכיוון הנכון של המוטות עוזרלהרחיב את החלל הצר של חדר האמבטיה. וכמובן אנחנו לא צריכים לשכוח כי תקרות lath הם מאוד קל לשמור. כדי לנקות את פני השטח, אתה יכול רק מטלית לחה, או באמצעות חומרי ניקוי עבור כלוך כבד. והתקן הקונסטרוקטיבי של התקרה מאפשר להחליף את האלמנטים פגום עם חדשים.

מגוון של תקרות lath

תקרות גג בחדר האמבטיה יכול להיות עשוי פלסטיק או מתכת.

מתקן תקרה פלסטיק לשירותים יכולעשוי פוליקרבונט או פוליסטירן. התקרה של פוליקרבונט יכול להיות toned בכל צבע. ו פוליסטירן יוצר משטח התקרה מראה. חוזק, תכונות לחות דוחה מחיר נמוך להפוך פלסטיק חומר מוכר לתכנון של מתקני סניטריים היגיינה.

רצועת פלסטיק תקרה לשירותים 1

רצועת פלסטיק תקרה לשירותים 2

רצועת תקרה מפלסטיק לאמבטיה 3

Reechnye מראה התקרה לשירותים מבטבמיוחד להפליא. בעזרת משטח רפלקטיבי, אפילו חדר קטן הופך להיות גדול יותר. הגוון של התקרה מראה יכול להיות זהב, כסף, ברונזה, מלכיט ואפילו ורוד וטורקיז. כמו כן, משטח המראה ניתן לטפל עם שפוע או דפוס מוחל על ידי sandblasting.

תקרות מראה הזזה לחדר האמבטיה 1

תקרות מראה הזזה לחדר האמבטיה 2

תקרות מראה הזזה לחדר האמבטיה 3

גג אלומיניום לחדרי אמבטיהמייצג משטח של מסילות מתכת דק. בשל אלומיניום הבנייה היא קלה מאוד ועמיד. מתכת זו היא עמיד בפני קורוזיה, שינויי טמפרטורה חדה, חסין אש הוא חומר בטוח לסביבה. אלמנטים של תקרת אלומיניום lath יכול להיות מגוון של ציפויים דקורטיביים.

גג אלומיניום לחדרי אמבטיה 1

אלומיניום תקרה תקרה עבור חדר אמבטיה 2

גג אלומיניום לחדרי אמבטיה 3

כוח נוסף של מתלים מתכת עבור התקרה נותן ציפוי של כרום או ניקל. התקרה המצופה כרום משולבת באופן מושלם עם כל פנים של חדר האמבטיה.

כרום גג גג 1

כרום גג גג 2

כרום גג גג 3

רייקי לתקרה יכול להיות כל מתכת או מחורר. תקרת ארון תקשורת מחורר לשירותים יש רמה גבוהה של קליטת קול ומשפרת את אוורור החדר.

תקרת המעמד יכולה להיות פתוחה וסגורההקלד. האפשרות הראשונה כוללת נוכחות של מרחב בין אלמנטים בודדים של המבנה. ועם סוג סגור של התקרה בין לוחות מותקנים מיוחד מוסיף. השילוב של צבעים וחומרים שונים, להכנת מדפים מוסיף מוסיף חדר מרהיב ואלגנטי במיוחד.

העיצוב של התקרה בחדר האמבטיה שונה בצורת המסילות שמהן הוא עשוי:

  • העיצוב האיטלקי כולל קצוות מעוגלים;
  • העיצוב הגרמני מניח את הקצוות המרובעים של המסילה.

בנוסף, ישנם הבדלים בפרופיל של מערכות מתלה - P, V ו- S בצורת.

מובנית תקרה נקודת אורות נקודתלשפר את העיצוב של חדר האמבטיה עם תאורה כללית או מקומית. אבל תשומת לב מיוחדת יש לשלם גופי תאורה להתקנה בתקרה המדף. גודל המנורות אינו מתאים בין התקרה לבין תקרות הבסיס. הנורה אמבטיה צריך להיות מוגן מפני לחות.