וילונות עבור אמבטיה

חדר האמבטיה המודרני מצויד במכונית מסוימתקבוצה של אביזרים פונקציונליים, הכוללים וילונות לשירותים. בנוסף להגנה על הרצפה מפני מים, וילונות המודרנית יש גם השפעות אנטיבקטריאליות, עפר דוחה ו אנטי סטטי. העיצוב המגוון שלהם יכול להשלים הרמוניה כל פנים, לתת קלילות או ליצור מצב רוח עליז. בנוסף, הווילונות לשירותים עשויים כעת לא רק רך ונייד, הם נמצאים בצורה של תריסים מתקפלים, אשר אידיאליים עבור חדרי אמבטיה קטנים, בשל הניידות שלה ואת הפונקציונליות, כמו גם בצורת זכוכית ומחיצות פלסטיק.

וילון בחדר האמבטיה

בנוסף המראה היפה ומעשיות,הווילון בחדר האמבטיה יוצר אווירה חמימה ונוחה, ופתרונות צבע ועיצוב שונים יוסיפו אינדיבידואליות, תוך הדגשת תחושת הטעם והסגנון המעודנים של בעל הדירה (או הבית). בחירת וילון מקלחת בחדר האמבטיה שלך, אתה צריך לשקול את סוג אמבטיה או מקלחת: זוויתי, עמוק או נמוך. אם בחרת וילון רך, רצוי כי הוא ספוג עם פתרון דוחה מים אשר מאוד להקל על הטיפול בו ולעשות את המסך שלך יותר מעשי. ואם המסך הרך יהיה כבד יותר בחלק התחתון עם חוט מיוחד שאינו מאפשר לה לקמט, מה שגורם למראה מדויק ואסתטי יותר.

פינת הווילון לשירותים

כמה מאפיינים טכניים של ההתקנהאינסטלציה מאפשרת לך להתקין וילון בפינת האמבטיה. במקרה זה, הם משני סוגים: לוחות מצוידים במיוחד, המיועדים קיר הרכבה מבנים מלבניים רגילים שאינם דורשים דבקות בקיר. וילונות הראשון יכול להיות מצויד דלתות הזזה, כמו בקתות מקלחת, ואלמנטים נעים מחולקים לשלושה סוגים:

  • "קופה" (הזזה), אשר יכול להיות מלא הזזה או חלקית;
  • Hinged - במקרה זה הדלתות להיפתח הן כלפי חוץ והן פנימה יכול להיות אוניברסלי;
  • מתקפל.

וילונות למי האמבט 1

וילונות עבור אמבטיה פינתית 2

וילונות לאמבטיה פינתית 3

לרוב, הווילונות בפינה מותקנים בשירותים, בהם מקלחת עם אפקט מפל מותקן. במקרה זה, מסך בד רך יהיה פשוט חסר תועלת.

וילון מקלחת בד

בין כל מגוון החומרים, מהםלעשות וילונות לשירותים, טקסטיל נראה יפה, נעים, מעשי ויקר. וילונות בד לשירותים ימשך לך הרבה יותר מאשר פוליאתילן ספוג עם מים מיוחדים עפר דוחה. בנוסף, וילונות אלה הם המעשיים ביותר, כפי שהם יכולים להיות שטף וגיהץ, אשר מאפשר לך לשמור אותם יפה ומסודר במשך זמן רב מאוד. במרקם והמראה, וילונות בד לשירותים מחולקים למספר סוגים:

  • סאטן - חומר חמים מאוד חמים;
  • וילון עם אפקט פנינה;
  • וילונות עם ברק מתכתי - אידיאלי עבור סגנון היי טק;
  • וילונות עם הדפסת צילומים.

וילונות בד לאמבטיה 1

וילונות, בד לאמבטיה 2

וילונות בד לאמבטיה 3

וילונות זכוכית

וילונות זכוכית לחדר האמבטיה הופיעובשוק לאחרונה, אבל כבר הפכו פופולריים מאוד בביקושים. ישנם שלושה סוגים עיקריים של וילונות כגון: הזזה וילונות זכוכית - משמש בדרך כלל חדרי אמבטיה קטנים; וילונות זכוכית מתקפל - האופציה הכי אופנתי ויפה, אבל עדיף להשתמש בו בשירותים גדולים; בלוקים זכוכית (וילונות זכוכית סטטי) - הם לחלוטין להפריד את כל חדר האמבטיה מהמקלחת ולהגן על הרצפה והקירות מפני מתיז.

וילונות זכוכית 1

וילונות זכוכית 2

וילונות זכוכית 3