תקרת שווא בחדר האמבטיה

חדר אמבטיה - חדר שבולחות מוגברת כל הזמן. לכן, בחר את הסיום עבור התקרה צריך להיות בזהירות רבה. היום ישנן מספר אפשרויות להכנת תקרה בחדר האמבטיה. אלה תקרות מתיחה יקר, לוחות פלסטיק תקציב, ומערכות אלומיניום התקרה. עם זאת, הפופולרי ביותר עבור חדר אמבטיה הוא תקרה מושעה.

היתרונות של תקרות מושעה לחדר האמבטיה

תקרה מושעה נוח וקל להתקנה. הוא לא צריך טיפול מיוחד, וזה יכול להיעשות במהירות מספקת. בנוסף, תקרה זו היא מעשית, כי במרווח בין מבנה תלוי על לוחות התקרה, תיבות אוורור וחוטי חשמל מוסתרים לחלוטין.

תקרה מושעה יש בידוד קול טוב, מראה אסתטי, אמין ועמיד.

השוק של תקרות מושעה מיוצג על ידי מודליםערכת צבעים עשירה. לכן, על ידי שילוב של מודולים שונים, אתה יכול לקבל את העיצוב המקורי של התקרה לשירותים. ניתן גם לבחור מודולים בהתאם לגודל החדר האישי שלכם. זה יחסוך כסף על חומרים, ללא שאריות.

סוגי תקרות מושעה בחדר האמבטיה

ישנם מספר סוגים של תקרות מושעה,אשר נבדלים בחומרים שמהם הם עשויים. פופולרי במיוחד היא מערכת ההשעיה של מסילות אלומיניום. יש לו תכונות דוחה מים מעולה: זה לא להירטב, לא חלודה. התקרה תלויה תקרה בחדר האמבטיה אינו כפוף דפורמציה, האלמנטים שלה לא משתחררים ולא לקשקש.

תקרה מושעה ארון תלוי יכול לשמש גם בחללים נמוכים בשל העובדה כי עיצוב זה לוקח רק על 3 ס"מ של גובה.

טיפול תקרות מושעה בחדר האמבטיה הוא פשוט למדי: הם נשטפים עם חומרי ניקוי רגילים, למעט שוחקים.

תקרה מושעה תלוי על תקרה רציפה אומחורר. יש לזכור כי בעת הרכבה לוחות המדף, אתה לא יכול להשתמש אלמנטים מתכת אחרים, למעט אלומיניום, כדי למנוע קורוזיה בחדר רטוב של חדר האמבטיה.

תקרה תלויה בחדר האמבטיה

תקרה תלויה בחדר האמבטיה

תקרה תלויה בחדר האמבטיה 3

תקרה מתיחה - זה סוג אחרמערכות ההשעיה. זה עשוי סרט PVC חוזק גבוהה. לכן, הוא אינו מפחד לחות או עובש, ואבק לכלוך ממנו מוסרים בקלות במהלך ניקוי רטוב רגיל. ציפוי כזה ישרת אותך במשך שנים רבות מבלי לשנות את צבעו. למרות ההתקנה של תקרות מתיחה - די יקר, אבל המראה היפה שלהם מלא משלם עבור כל עלויות.

תקרה תלויה בחדר האמבטיה

תקרה תלויה בחדר האמבטיה 5

תקרה תלויה בחדר האמבטיה

תקרה פלסטיק כוזב בחדר האמבטיה - גםאופציה שכיחה למדי. לוחות PVC כאלה יש עמידות לחות מעולה, הם קלים להתקנה, אמבטיה עמיד ומעוטר היטב, מסתיר את כל הפגמים בתקרה. והמחיר עבורם נמוך.

תקרה תלויה בחדר האמבטיה

תקרה תלויה בחדר האמבטיה

תקרת שווא בחדר האמבטיה

אתה יכול לעשות תקרה שווא בחדר האמבטיה.קיר גבס. עם זאת, במקרה זה, אתה צריך לבחור חומר לחות עמידים, אשר אפילו בסוף הציור שלה לא יפחד לחות ועיבוי. סדינים של קיר גבס כזה צריך להיות גוון כחלחל או ירקרק אופייני. זה מודל התקרה מושעה הוא זול וקל להתקנה. אם יש לך חדר אמבטיה מרווח, אז גבס ניתן לבנות כמו ברמה אחת, וכן תקרה מורכבת מרובת רמות.

תקרה תלויה בחדר האמבטיה

תקרת שווא בחדר האמבטיה

תקרה תלויה בחדר האמבטיה

לפעמים אתה יכול לפגוש את האמבטיה תלויה תקרהמ מודולים פלדה. הוא גם לא מפחד מדלפות ויש לו כוח. החסרונות של ציפוי זה הוא שהוא עושה את החדר מתחת לפחות 10 ס"מ.לכן, עדיף ליישם אותו בחדר אמבטיה עם תקרה גבוהה.

תקרה מושעה בחדר האמבטיה

תקרה מושעה בחדר האמבטיה

תקרה תלויה בחדר האמבטיה

כפי שניתן לראות, ישנם מספר גרסאות של תקרות מושעה שניתן להשתמש בהם בחדר האמבטיה. אז הבחירה היא שלך.