מסתיימת בחדר האמבטיה

תיקון בבית או בדירה, אם כי קשה,מלוכלך ויקר, אבל עדיין מתייחס למדי צרות נעימות. כל חדר דורש תשומת לב צמודה ובחירה מהורהרת של חומרי גימור. ואם זה חדר אמבטיה, הם חייבים להיות לא רק אטרקטיבי חיצונית, אלא גם מעשי, כלומר, יש להם מספר תכונות ספציפיות עבור שירות לטווח ארוך ושמירה על המראה האסתטי של החדר.

אמבטיה קיר חומרי קישוט

חומרי אמבטיה מודרניים קישוט הם מגוונים, יש תמיד כמה אפשרויות, אז אתה יכול די להרים מה שאתה אוהב.

 1. אריחי קרמיקה. זה אולי הנפוץ ביותרחומר. זה כבר בשימוש במשך זמן רב והוא ניתן לייחס את הקלאסיקה. הבחירה של אריחי קרמיקה נקבעת על ידי תכונות טובות שלה: עמידות לחות, עמידות, קלות טיפול, מגוון רחב של צבעים וטקסטורות.
 2. חדר אמבטיה 1

  חומרי גימור לחדר אמבטיה

  חומרי גימור לחדרי אמבטיה 3

 3. פסיפס - גרסה נוספת של חומר הגמר עבורחדר אמבטיה. בעזרתו ניתן ליצור עיצובים יפים ומקורי להפליא. ולמרות סיום כזה לא יהיה יקר, אבל כדי להיראות כמו חדר אמבטיה יהיה מרהיב.
 4. אמבטיה מסיים 4

  חדר אמבטיה 5

  חדר אמבטיה מסתיים 6

 5. צבע - חומר גימור תקציבי עבור קירות אמבטיה. אבל חדר, מופרד בדרך זו, יכול להיראות מעניין מאוד, אם לשלב כמה צבעים או לשלב אותו עם חומרים אחרים. קירות ליד האמבטיה ואת כיור אגן מוגנים בצורה הטובה ביותר עם אריחים או לוחות.
 6. חדר אמבטיה מסתיים 7

  חדר אמבטיה 8

  חדר האמבטיה מסתיים 9

 7. שיש - ללא ספק, את האפשרות המפוארת ביותר. חומר זה משמש לא רק עבור גימור הקיר, אלא גם לייצור של חדרי אמבטיה, כיורים ופרטים אחרים.
 8. חומרי גימור בחדר 10

  חדר אמבטיה

  חומרי גימור בחדר 12

 9. לוחות פלסטיק. הם התחילו לסיים את חדרי האמבטיהיחסית לאחרונה. האפשרות היא זולה, אבל מתאים למדי. הם פשוט הר, הם עמיד למים, קל לניקוי. קשה לקרוא להם מסוגנן ויפה, אבל יש צבעים לחקות עץ, אבן או לבנים, ואם אתה מתחבר פנטזיה, אתה יכול ליצור עיצוב טוב.
 10. חדר אמבטיה 13

  פינות אמבטיה 14

  מסתיימת בחדר האמבטיה 15