חדר אמבטיה קטן - עיצוב

למרבה הצער, כמה פרויקטים למגוריםמיועדים לממדים קטנים של חדרי אמבטיה. כדי לצאת איכשהו מן המצב הנוכחי, יש להתייחס לעצתם של המאסטרים של עיצוב. לעתים קרובות, טיפים אלה הם פתרונות פשוטים שיכולים להרחיב את החלל.

אמבטיה עיצוב אפשרויות בגודל קטן

עדיף להתחיל לעבוד במהלך התיקון,כי כמה טריקים העיצוב מורכב הפרה של שלמות הקירות, התקרה או הרצפה. קודם כל, אתה צריך לבחור את הסגנון של החדר. זה מה שקובע את כיוון הדמיון שלך.

בדירה קטנה העיצוב של חדר האמבטיההוא עבד לעתים קרובות ביותר בסגנון של מינימליזם. זה, למרות שהוא מכיל כמה מגבלות בשימוש של חפצים וצבעים, אך משפר את היכולת לשלב חומרים שונים. העיקר הוא להשיג נוחות ופונקציונליות.

לא פחות מעניין הוא חדר האמבטיה הקטן, אשר העיצוב משקף את מצב הרוח של המדינה של השמש העולה. ערכות נושא של יפן יכול להיות נוכח בנוף, חומרים וקישוט.

אפילו שטח קטן קל לשאתיוקרה בסגנון קלאסי. אריחי צבע לבן, בשילוב עם טפט עמיד לחות טקסטיל, ייתן הפנים הדגשה מיוחדת. בין חומרים טבעיים זה מעשי להשתמש שיש ועץ של הסלעים המתאימים. תשומת לב מיוחדת יש לתת את הבחירה של נברשות וילונות, אשר הם הראשונים כדי למשוך תשומת לב.

רעיונות כדי להגדיל את שטח של חדר אמבטיה קטן

זה ידוע כי כל חדר קטן הוא לעתים קרובותclutters חפצים עודפים. הזמנת מומחה לעזור, אתה יכול בקלות להסתיר בקיר צינורות בולטת או טנק ניקוז. אם הנוכחות של האמבטיה אינה עיקרון, להחליף אותו עם תא מקלחת, ואת מקום פנוי נקבע מתחת למכונת הכביסה או הכיור.

במקרה שאתה לא רוצה להיפרדפיסת הפנים האהובה עליך, חדר האמבטיה יכול להיות בעל עיצוב המספק שטח אמבטיה קטנה. ישנם מודלים לא סטנדרטיים, במיוחד אלה בפינות, אשר תופסים מינימום של שטח. לעתים קרובות, הבעלים להרוויח פריטים רהיטים ניידים שיכולים לשנות את עמדתם בזמן הנכון. זה יכול להיות, למשל, מדפים מסתובב או ארון עם אותה פונקציה. זה יהיה נעים נעים להחליף את דלת התנופה עם דלת הזזה. כל מיני מבנים ברמה גבוהה על הקירות לעתים קרובות להיות שרביט עבור בעליהם.

עיצוב חדר קטן ללא שירותים, כמו גםעם זאת, דורש הרחבת שטח בשל הדומיננטיות של צבעים בהירים בפנים. הנוכחות של רהיטים כהים, תפאורה או תכלילים אחרים הוא פיצוי על ידי תאורה בהירה. עבור זה, אחד מקור האור ממוקם במרכז התקרה מספיקה. במידת הצורך, הר אביזרי נוספים ליד המראות. השימוש מודלים נקודה אופייני לשירותים בסגנון מודרני.

רבים בצע את העיקרון של זכוכית יותר - יותראור. ניתן להתקין מדפי זכוכית או דלת זכוכית. אפקט דומה יש משטח מבריק למתוח תקרה ואריחים. אם אתה אוהב אריחי הקלה, העיצוב עבור חדר אמבטיה קטן יכול רק לאפשר נוכחותה כמות קטנה.

חשיבות רבה הם ממדי האריח שלהאריזה. לדוגמה, אריחים מלבניים, הממוקמים אנכית, חזותית להפוך את החדר גבוה יותר. לגבי גודל, האפשרות הטובה ביותר נחשבת ממוצעת.

חדר אמבטיה קטן יהפוך לגן עדן אמיתי אם העיצוב שלו הוא להחיות על ידי צמח מרגיש נוח באזור רטוב של הדירה.

חדר אמבטיה קטן - עיצוב

חדר אמבטיה קטן - עיצוב

חדר אמבטיה קטן - עיצוב

חדר אמבטיה קטן - עיצוב

חדר אמבטיה קטן -

חדר אמבטיה קטן - עיצוב

חדר אמבטיה קטן - עיצוב

חדר אמבטיה קטן - עיצוב

חדר אמבטיה קטן - מעוצב