חדר רחצה בבית פרטי

טיימס כאשר בבית פרטי של כלהברכות של הציוויליזציה היו רק חשמל, עבר. עם כמה השקעות ופנטזיה, כל בניין פרברי יכול להפוך במהירות לדיור אולטרה מודרני, אלקטרוני מלא אלקטרוניקה. לכן, חדר אמבטיה רגיל בבית פרטי הוא דבר נפוץ ואפילו הכרחי ביותר. אחוזות חדשות כמעט אף פעם לא הוקמו ללא ביוב ומים זורמים, ובבתינים ישנים של חדר זה יש מחסנים, מקום מתחת לגרם המדרגות, חלק מהמרפסת או מהמטבח.

עיצוב חדר אמבטיה בבית פרטי

נבחרה מערכת של ציוד סניטריבדרך כלל, שונה מעט מהמצב של חדר זה דירה - מקלחת או אמבטיה (אם האזור מאפשר, אתה יכול להתקין את שני הפריטים), כיור, בידה. הרהיטים העיקריים בחדר זה הם ארונות, ארונות, ארונות, מראות. בחדר הרחצה המרווח יש אפשרות להתקין ארון ארון, שיאפשר להסתיר כמעט את כל הדברים, כימיקלים וכיסויי הבית. אם אתה בשלב הבנייה, אז אתה יכול לספק רהיטים מובנים נישות שונות.

בבניין עץ, הקירות הם מינימליים,ובבית פרטי לבנים בחדר האמבטיה הוא מתמודד עם אריחים, לוחות קיר והתקרה, אבן דקורטיבית, שיש. אם אתה אוהב עמודות וקשתות, ולאחר מכן להשתמש בחדר זה לקישוט פסיפס. על הרצפה את האפשרות הזולה ביותר היא להשתמש לינוליאום. חומרים מעשיים יותר הם אריחים, לרבד עמיד לחות או עץ, חרסינה פורצלן. התקרה בחדר האמבטיה מעוטרת עכשיו עם לוחות, מערכות מתח.

תכונות של חדר אמבטיה בבית פרטי

אם ב גורדי שחקים את כל התקשורתשירות מרכזי, ואז כאן אתה דואג האבטחה של האחוזה, את תפקודם של מנגנונים שונים והתקנים. ביוב, מערכת הרחבה, חיישנים אספקת מים צריך להיות מהימן או מומחים, או, אם מוסמך, צריך להיות מצויד באופן עצמאי. אבל זה זה שנותן לך את ההזדמנות להתאים את התקשורת לעצמך, יצירת פנים אמבטיה ייחודי בבית פרטי. הגדר לפי שיקול דעתו של גודל חדר האמבטיה, מקלחת, בריכה או חדר אדים - זה הצלחה גדולה. רק לנסות לעשות פרויקט מתחשב בלי בחיפזון לבחור את החומרים הנכונים.

חדר אמבטיה בבית פרטי 1

חדר אמבטיה בבית פרטי 2

חדר אמבטיה בבית פרטי 3

חדר אמבטיה בבית פרטי 4

חדר אמבטיה בבית פרטי 5

חדר אמבטיה בבית פרטי 6

חדר אמבטיה בבית פרטי 7

חדר אמבטיה בבית פרטי 8

חדר אמבטיה בבית פרטי 9