אמבטיה ריצוף

השימוש אריחים בחדר האמבטיה אריח -אחד ארוך מוכחת, אבל לא לאבד את אפשרויות הפופולריות שלה. אחרי הכל, אריח חזק מספיק, זה לא מתדרדר מן ההשפעות של מים, קיטור וטמפרטורות גבוהות, קל לשטוף, ואת מגוון של צבעים, צבעים וגדלים מאפשר להבין כמעט את כל הפנטזיות עיצוב.

חיפוי של קירות אמבטיה עם אריחי קרמיקה

אריחי קרמיקה או, כפי שקראו לה קודם,אריח - חומר גימור נוח לשירותים. חלק מיתרונותיה תוארו לעיל. ישנם שני סוגים עיקריים של אריחי קרמיקה: קיר הרצפה. אריח ריצוף עמיד יותר, לעתים קרובות הוא עשוי חומר מצולע כדי להפחית את האפשרות להחליק. זה עומד המון גבוה ועמיד בפני השפעות ושבבים. אריחי הקירות עדינים יותר שבירים, הוא עשה עם הציפייה של הפחתת משקל, אשר יצטרך הקיר לאחר גימור כזה. אריח זה הוא גם הרבה יותר קל לחתוך. למרות החנויות יש מבחר עצום של אריחי הרצפה ואת הקיר של עיצוב דומה, זה נהיה יותר ויותר פופולרי לקשט עם סוג אחד של אריח את כל האמבטיה, ובדרך כלל זה נרכשים אפשרויות הרצפה.

עיצוב אריח אמבטיה

למרות האפשרויות עבור ריצוף האמבטיהכל כך מגוונים שהם לא יכולים להיות ברשימה, כדאי להתעכב על מספר מגמות שהן הרלוונטיות ביותר. אחד מהם כבר מתואר לעיל. אחרת: היישום של סגנון הים התיכון קישוט. זה הכי מתאים חדרי אמבטיה, שכן הוא משלב צבעים טהורים שנותנים תחושה של רעננות. באופן מקומי בסגנון זה ניתן להשתמש באלמנטים של הפסיפס, וכל הקירות האחרים הם רעפים בכחול ולבן. המגמה השלישית היא השימוש רישומים אנכיים על אריחים בודדים או אריחים צבעוניים מפוזרים על רקע קירות מונוכרום. עיצוב זה עושה את הקירות מעניין, הם רוצים להיחשב במשך זמן רב.

ריצוף האמבטיה 1

ריצוף חדר אמבטיה

ריצוף האמבטיה 3

אריחי אמבטיה 4

ריצוף שירותים 5

ריצוף האמבטיה 6

רעפי אמבטיה 7

ריצוף האמבטיה 8

אריח האמבטיה 9