עיצוב חדר אמבטיה עם שירותים

ביצוע תיקונים ההון בדירה, אתה לא יכוללעקוף את חדר האמבטיה וחדר השירותים. יצירת נוחות ויופי בחדרים אלה לא ניתן לזלזל. יש הסבורים כי ניתן לתת תשומת לב פחות מאשר במטבח או בסלון, אך אנו ממהרים להבטיח לך אחרת. אם אתה יוצר אווירה חמימה וחמימה של הדירה, אתה צריך לשלם מספיק תשומת לב לכל ההנחות.

לעתים קרובות, מעצבים לפנות לשלב את האמבטיהחדרים עם שירותים. זה קורה, ככלל, בגלל מחסור של שטח הדיור. עם זאת, בחלק מהדירות אפילו חדר אמבטיה עם שירותים הוא קטן מאוד, בלשון המעטה, קטן מאוד, כך העיצוב שלה צריך להתחיל בהתחשב בתכונה זו.

בואו נסתכל על הכללים הבסיסיים של עיצוב אמבטיה הרמוני בשילוב עם שירותים.

  1. יש צורך לעמוד בסגנון. אינסטלציה ופריטי פנים צריך להדגיש ולהתאים סגנון נבחר אחד.
  2. עבור העיצוב של חדר האמבטיה בשילוב עם השירותים, לבחור צבעים רכים ומיטה. אם אתה רוצה לעשות מגוון, אתה יכול להשתמש בגוונים בהירים או כחול בהיר.
  3. כחומר לסיום הרצפה והקירותאמבטיה לעיתים קרובות להשתמש אריחי קרמיקה, אבל אפשרויות פחות יקר, כגון PVC, הם גם אפשריים. לאחר שהחליט להשאיר את הבחירה שלך על האחרון, אל תשכח לקחת את החסרונות של החומר הזה.

עיצוב חדר אמבטיה ושירותים קטנים

אין מה לעשות, אבל הגודל הקטן של השירותיםהם נתקלו הרבה יותר מאשר אלה גדולים. על מנת לחסוך מקום, מעצבים ממליצים בחדר אמבטיה צר, בשילוב עם שירותים למקום דוכן מקלחת. סל כביסה ומכונת כביסה במקרה זה יהיה צורך להיות מותקן במקומות אחרים של הדירה. מכוניות מותקנות לעתים קרובות במטבח, וסלים בחדר השינה. ריהוט (מדפים, לוקרים) לעיצוב חדר אמבטיה ושירותים קטנים הוא קטן וארגונומי. לפעול על העיקרון של מינימליזם - רק את הצורך ביותר. בתכנון, להתמקד במשטחים מבריק ומראה.

עיצוב חדר אמבטיה עם שירותים 1

עיצוב חדר אמבטיה עם שירותים 2

עיצוב חדר אמבטיה עם שירותים 3

עיצוב חדר אמבטיה עם שירותים 4

עיצוב חדר אמבטיה עם שירותים 5

עיצוב חדר אמבטיה עם שירותים 6

עיצוב חדר אמבטיה עם שירותים 7

עיצוב אמבטיה עם שירותים 8

עיצוב חדר אמבטיה עם שירותים 9