לקשט את חדר אריחי אמבטיה

גימור חדר אמבטיה עם אריחי קרמיקה,אולי, אחד הפתרונות המסורתיים ביותר פנים. עם זאת, זה עדיין לא לאבד את הרלוונטיות שלה. זאת בשל מבחר עצום של זנים וגימורים, כך חדר האמבטיה ניתן לתת מראה ייחודי באמת.

חדר האמבטיה מסיים עם אריחים

למרות כל המסורת של החומר,מעצבים מודרניים כל הזמן בחיפוש אחר רעיונות חדשים לשימוש בו כדי ליצור פרויקטים בלעדיים. לאחרונה, הפסיפס לקישוט האמבטיה הפך נפוץ במיוחד. חומר זה מאפשר לך ליצור שילובים צבע יוצא דופן, תבניות ואפילו לוחות שלמים על הקירות. בנוסף, פסיפס יש את כל היתרונות הפונקציונליים של אריחים, הוא עמיד היגייני. מגמה נוספת בגימור חדר האמבטיה היתה שימוש באריחים עם ציור תלת מימדי, ריאליסטי, המיושם בטכניקת הדפסת צילומים. אריחים כאלה ניתן ליישם באופן מקומי, על גמר קיר אחד או חלק ממנו, ובכל מקום, אבל במקרה זה, לעתים קרובות יותר דפוס נבחר במקום תמונה תמונה. לבסוף, מגמה נוספת של קיר ריצוף בחדר האמבטיה הוא השימוש אריחים גדולים. לוחות גדולים כאלה הם יותר קשה להתקין, אבל הם דורשים הרבה פחות joints בינם לבין עצמם.

הנחת אריחים בחדר האמבטיה

אפשרויות הנחת אריחים בחדר האמבטיה הם גםיכול להשתנות. אז, עכשיו זה יישום נפוץ מאוד לסיים את האריחים של רוחב שונה. כדי לעבוד עם חומר הטרוגני כזה דורש תוכנית מיוחדת לגמור את כל הקירות שבו הפרטים יהיה צבוע, שם יניח את האריחים של איזה סוג. יש אפילו תוכניות מיוחדות שיכולות לעשות תוכנית כזו. בנוסף, שיטת ההטלה בשורות לא סדירות מיושמת לעתים קרובות, אך בזווית זו, אפשרות זו דורשת חומר נוסף ולאחר שהיא משאירה יותר פסולת.

אריחי אמבטיה 1

אריחי אמבטיה 2

אריחי אמבטיה 3

אריחי אמבטיה 4

אריחי אמבטיה 5

אריחי אמבטיה 6

אריחי אמבטיה 7

אריחי אמבטיה 8

אריחי אמבטיה 9