הרצפה בחדר האמבטיה בבית עץ

צריף עץ מודרני יכול להיותבית נוח, שבו אין צורך לשאת דלי מים ידנית לנקות את הביוב. כמובן, אם הבעלים רוצים הכל כדי לעבוד ללא הפרעות חירום, אז הם לא יכולים להסתדר בלי פרויקט מחשבה טובה סדרה שלמה של עבודות הכרחי. תפקיד עצום בהסדר של חדר האמבטיה בבית עץ משחק קומה איכות. כיסוי ירוד יכול ליפול תחת משקל של אינסטלציה או במהירות להיעלם תחת השפעת הלחות.

ריצוף בחדר האמבטיה בבית עץ

  1. Overlappings של בית עץ הם בדרך כלל לאבסיס אידיאלי להנחת אריחים או חרסינה פורצלן. לעתים קרובות, מלט מלט חול בנוי כי מסתיר את כל סדרים אפשריים. אבל בהתחלה, פיגורים מותקנים מן העץ, אשר ממוקמים על עמודות של לבנים, ועליהם לוח עץ חזק העלייה מותקן.
  2. ואז כמה שכבות של איטום מונחות. אתה יכול להשתמש קלף, פיברגלס, הידרוגלאס. עם חומרים אלה רול קל לעבוד, הם לא להשאיל את עצמם כדי ריקבון ועמידים. הקירות והתקרה בחדר האמבטיה ספוגים בתרכובות איטום מיוחדות. מומלץ להסיר את איטום הקירות מעל מפלס הגמר.
  3. אז אנחנו עושים המגהץ שטוח באיכות גבוהה, שבו סדקים או שבבים לא צריך להיות מותר, המדרון של פני השטח לא יעלה על 0,2 °.
  4. המגהץ יש חלופה - זה מודרנילחות עמידים חומרים, אשר מסוגלים גם לסבול היטב את התנאים המורכבים של חדר האמבטיה. אתה יכול לקנות gipsovoloknistye לוחות לחות עמידים, דיקט עמיד למים, לוחות מגנזיט, מלט סיבית, פאנל סנדוויץ 'עשוי פוליסטירן. הם מושלמים אם אתם מתכננים להשתמש לרבד או לוח עץ כמו כיסוי הרצפה נקי בחדר האמבטיה של בית העץ שלך.
  5. הרצפה נקייה בחדר האמבטיה בבית עץ עשוי אריחים, אריחי פורצלן, פסיפס, לרבד עמיד לחות, לינוליאום.
  6. אפשרות טובה היא להתקין עץסקס, אבל לא כל לוח הוא מתאים למטרה זו. גזע באיכות הכי נחשב טיק, אשר מזה זמן רב אנשים השתמשו לבניית ספינות. תחליף זול הוא ארזית. צובר פופולריות "thermowood", מעץ, שנערך מהביל קשה בתנאים מיוחדים. בסוף העיבוד מתבצע צבע פריימר עץ, לכה פרקט כתם. ניסוחים אלה אינם רק להאריך את חיי המין המונחים, אלא גם לשפר את המראה של הציפוי.

הרצפה בחדר האמבטיה בבית עץ

הרצפה בחדר האמבטיה בבית עץ

הרצפה בחדר האמבטיה בבית עץ 3

הרצפה בחדר האמבטיה בבית עץ 4

הרצפה בחדר האמבטיה בבית עץ 5

הרצפה בחדר האמבטיה בבית עץ

הרצפה בחדר האמבטיה בבית עץ

הרצפה בחדר האמבטיה בבית עץ 8

הרצפה בחדר האמבטיה בבית עץ