תלוי מתלה תקרה בחדר האמבטיה

כולנו יודעים כי האמבטיה היא אזור של מוגברתלחות. מים, מתאדים, מתרוממים אל התקרה ויוצרים עליה עיבוי. לכן, היא התקרה כי צריך להיות תשומת לב מיוחדת בעת תיקון האמבטיה. ישנן מספר דרכים לקשט את התקרה בחדר זה. אחת האפשרויות נגיש ביותר הוא מתלה תקרה מושעה. החומר עבור ההתקנה שלה הוא קל מאוד, ולכן כל הורים יכולים לבצע את העבודה. בנוסף, התקרה lath הוא עמיד, וטיפול זה פשוט.

העיצוב של התקרות בחדר האמבטיה יכול להיות הכי הרבהשונה. הם יכולים להיות מבריק ומבריק. למרות האפשרות השנייה היא מתאימה יותר לשירותים, כפי שהיא לא יוצרת בהיר הבהרה. בנוסף, ציפויים דהוי קל יותר לבחור תאורה מתאימה. רייקי על התקרה ניתן להניח באדרה, או לסירוגין צבע. זה די יוצא דופן להסתכל שני ברמה lathing על התקרה בחדר האמבטיה.

סוגי תקרות בחדר האמבטיה

תקרה המדף הוא מערכת של מדפים צרים, וגםמבנה ההשעיה שאליו הם מחוברים. תקרות כאלה הן מן הסוגים: סגורים ופתוחים. במערכות פתוחות, המדפים ממוקמים במרחק מסוים אחד מהשני. תקרות כאלה מתאימות יותר לחדרים גבוהים, שכן החריצים בין החרכים לא יהיו כל כך בולטים. ובזכות אוורור טוב במבנים כאלה, מעובה לא להתיישב על פני המסילה. התקרה של המסילות הפתוחות מסוגלת לשמש הן במבני מגורים והן במבני ציבור.

העיצוב הסגור של תקרת הגומחה מניח הסדר הדוק של לוחות אחד לשני. רייקי מהודקים יחד עם לשונות מיוחדות, יוצרים כיסוי מתמשך של התקרה.

בנוסף, תקרות lath הם עשו עםמוסיף כי מסכה את כל הפערים בין האלמנטים של ציפוי כזה. סוג זה של תקרת הנהר הוא הפופולרי ביותר, כי זה מאפשר, על ידי שילוב של דגימות, כדי להפוך את התקרה בחדר האמבטיה המקורי והיפה.

תקרות תקרה מושעה שונים במראהחומרים שמהם הם עשויים. אלומיניום תלוי התקרה Lath לשירותים יש תכונות לחות עמידים, זה לא מושפע מתנודות הטמפרטורה, הוא לא חושש קורוזיה. מאז אלומיניום עמיד, כמו מתכת ואור, כמו פלסטיק, זה נהדר להכנת תקרות מושעה בחדר האמבטיה.

מתקן תקרה מושעה בחדר האמבטיה

תקרה תלויה בתקרה בחדר האמבטיה

מתקן תקרה מושעה בחדר האמבטיה

מעין תקרת אלומיניוםמערכות תקרה במראה. מראה lathing תקרה מושעה בחדר האמבטיה יהיה חזותית להרחיב את החדר. ציפוי כזה יכול להיות עשוי קלטת אלומיניום של אורך הנדרש. רוחב שלה יכול לנוע בין 10 ל 20 ס"מ לקבלת תקרה יציבה, אתה צריך לבחור מסילות עם עובי גדול יותר, אבל עובי אופטימלי נחשב 0.5 מ"מ.

מתקן תקרה מושעה בחדר האמבטיה

מתלה תקרה בחדר האמבטיה 5

תלוי תקרה מתלה בחדר האמבטיה

תקרת פלסטיק בחדר האמבטיהאוניברסלי: זה לא רגישים לחות ולחות, זה לא צריך טיפול מיוחד. פלסטיק הוא הרבה יותר זול מאשר אלומיניום, אז תקרות פלסטיק מושעה יש ביקוש הן לחדר האמבטיה והן למטבח או למסדרון. בנוסף, תקרות פלסטיק משמשים לעתים קרובות הנחות מסחריות שונות.

מתלה תקרה בחדר האמבטיה

תלוי תקרה מתלה בחדר האמבטיה 8

תלוי תקרה מתלה בחדר האמבטיה

מתכת תקרה Lath לשירותים עדיף לא להתקין, כי מתכת בסופו של דבר חלודה תחת השפעת לחות. ציפוי כזה מתאים יותר חדרים יבשים, למשל, מחסן.

על ידי שילוב גוונים שונים ומרקמים של ציפוי lath, אתה יכול לקבל תקרה מרהיבה, אשר במשך שנים רבות יהפוך עניין של הגאווה שלך עיטור מצוין של חדר האמבטיה.