מדף בחדר האמבטיה

כמו בכל חדר אחר, ליצוראווירה מיוחדת של נוחות, אשר יש לנוח והרפיה, בחדר האמבטיה צריך להקדיש תשומת לב מיוחדת לארגון של חלל. הדרך הפשוטה ביותר, אבל יעילה ויעילה להשיג זאת היא להניח מדף אחד או יותר נוח ופונקציונלי בחדר האמבטיה. יתר על כן, אתה יכול לאסוף אותם על כל טעם, צבע, גודל וממגוון של חומרים.

סוגי מדפים בחדר האמבטיה

אפשרות המדפים המסורתית בחדר האמבטיהמדפים צירים. ככלל, וגם זה הפך להיות מסורתי, בחדר האמבטיה לבחור מדפי זכוכית. מבחינה ויזואלית, הם בהחלט לא לשנות את החלל, אבל הם יכולים להיות מסודרים בצורה ציורית צנצנות שונות, בקבוקים, בקבוקים ופחיות. כן, טיפול מדף כזה אינו מספק שום בעיות, שכן הזכוכית אינה מפחדת אפילו לחדור מים ישיר, אם יש צורך, המדף יכול פשוט להישטף.

מדף בחדר האמבטיה 1

מדף בחדר האמבטיה

מדף בחדר האמבטיה 3

רגיל, אתה יכול להגיד קלאסי, אפשרותהצבת מדפים אלה בחדר האמבטיה - יחד עם מראה מעל הכיור. אתה יכול לקנות בחדר האמבטיה ומערך עשוי בסגנון יחיד - מדף עם מראה או מדף עם מראה ותאורה אחורית.

מדף בחדר האמבטיה 4

מדף בחדר האמבטיה 5

מדף בחדר האמבטיה

סוג אחר של מדפים בחדר האמבטיה המשמשיםפופולרי במיוחד הם מדפי פלסטיק. בשל מגוון של צורות, גדלים וצבעים, הם יכולים להיות נבחרים גם עבור השירותים הקטנים ביותר עבור כל סגנון של קישוט. לדוגמה, מדף פלסטיק פינתי יכול בקלות להיות ממוקם בפינה מעל האמבטיה עצמה. זה נוח לארגן ספוג אמבטיה, שמפו - כל בקצות אצבעותיך אל תפחד כי המדף יקלקל מלקבל מים, כי פלסטיק אינו מגיב אליו. בנוסף, מדפי פלסטיק הם אור, חזק מספיק, חשוב, זול.

מדף בחדר האמבטיה 7

מדף בחדר האמבטיה 8

מדף בחדר האמבטיה

מדפים נוספים, מעשיים מאוד, בחדר האמבטיה -מדפים על פראיירים. ככלל, הם עשויים מפלסטיק, והם יכולים להיות מחוברים לכל משטח חלק, אפילו על הצד של האמבטיה. / אתה יכול למצוא מדפים עם סוג זה של הידוק וזכוכית, אבל לא תמיד פראיירים אמין הם גבוהים מספיק; יש אפשרות כי המדף תיפול ולשבור. / מעשית ו-מסוגנן מדפים בחדר האמבטיה על נירוסטה פויירים. עשוי מוטות מתכת דק, הם ייתן את הקלות הפנימית אווריריות.

מדף בחדר האמבטיה 10

מדף בחדר האמבטיה

מדף בחדר האמבטיה 12

מותר בהחלט בחדר האמבטיה ובמדפיםעץ. במקרה זה, הם עשויים עץ לחות עמידים או מכוסה תרכובות דוחה לחות. וגם מדף עץ בחדר האמבטיה יכול להיעשות עם הידיים שלך והניח אותו בצורה יוצאת דופן ביותר - זה יהפוך את הפנים של חדר האמבטיה שלך בודדים וייחודיים. הנה כמה דוגמאות לשימוש מדפים מעץ:

  • ככלל, את החלל מעל דלת חדר האמבטיה אינו בשימוש. על ידי הצבת מדף כאן, תוכלו לפרוק את החלל. מדף כזה בחדר האמבטיה נוח, למשל, לאחסן מגבות נקיות;
  • מאוד מדף עץ פונקציונלי ויעיל מתחת לכיור. כאן אתה יכול לסדר דברים מתוך הקטגוריה "הכל בהישג יד" וגם לסגור את כל התקשורת.
  • מדף בחדר האמבטיה 13

    מדף בחדר האמבטיה 14

    מדף בחדר האמבטיה 15

מדפי רצפה בחדר האמבטיה

פנים חדרי האמבטיה המרווחים הוא הרמונילהתאים את המדפים הרצפה. הם יכולים להיעשות בצורה של מתלה או עיפרון, אתה יכול להרים בחדר האמבטיה ואת המודל מרווח של ארון מדף עם מגירה אחת או כמה. על מדפים כאלה, מגבות, חלוקי רחצה, מוצרי היגיינה יהיה נוח. החומר לייצור מדפי הרצפה יכול להיות פלסטיק, ראטאן מלאכותי, עץ. עיטור האמבטיה יהיה מדף של מתכת מצופים כרום עם מדפי זכוכית.

מדף בחדר האמבטיה 16

מדף בחדר האמבטיה

מדף בחדר האמבטיה