מנורת קיר לשירותים

חדר אמבטיה - זה הפינה בבית, שממנו מתחיל ומסתיים היום של כל אדם. לכן, עיצוב פנים כאן משחק תפקיד חשוב מאוד.

לעשות בחדר האמבטיה את כל ההיגיינהנהלים, להתקלח או luxuriate באמבטיה קצף "רכה", אנחנו רק צריכים תאורה טובה. זה גם עושה את החדר נוח יותר, נוח, נותן לו אווירה יוצאת דופן ומצב רוח מיוחד.

באופן מסורתי, המקור העיקרי של האור פנימהחדר אמבטיה קטן הוא אחד או כמה אורות התקרה. עם זאת, עבור יותר "אמבטיות" עם פריסה לא סטנדרטית נוכחות של אלמנטים נוספים (קורות, עמודות, חצי עמודות, וכו ') תאורה נוספת נדרשת. דוגמה חיה לכך הם מנורות קיר לשירותים. הם עוזרים להאיר שטח מסוים של החדר, אשר מעבר לכוח של אור התקרה, וככלל, לשמש קישוט המקורי של החדר.

דגמים מודרניים סיפקו לנוהיום, לעתים קרובות, להיות אחד הקישוטים העיקריים, תוך שימת דגש על הייחודיות והמקוריות של פנים מסוגנן. עם זאת, זה לא כל התכונות של התקני תאורה כאלה. נדון בזה בפירוט רב יותר במאמר שלנו.

וול אורות לאמבטיה

כי החדר הזה שונהרמת לחות, עיבוי על הקירות ואת האקלים המשתנה, כמו תאורה משנית להחיל רק מנורות קיר לחות עמיד לשירותים. דגמים אלה מצוידים חותמות גומי מיוחד על plafond, תקעים מחומר דוחה מים על החוט הראשי ואביזרים מתכת מוארק. הודות לתלבושת זו, מנורות קיר עמידות לשירותים אינן מעירות קצרים, אינן "חוששות" משינויי טמפרטורה, והן מוגנות באופן אמין מטיפות מים ואבק.

העיצוב של מודלים אלה הוא מגוון מאוד,ובמבט ראשון אינו שונה ממקורות אור רגילים. הגרסה הרגילה של מנורת קיר קלאסי לשירותים - פמוט. הם מתאימים לחלוטין לתוך הפנים של כל סגנון. לבן שלהם, שקוף, בצבע בז ', כהה, מבריק או צבעוני plafonds, בשילוב עם מסגרות מתכת, תערובת מושלמת עם מקורות האור הראשי.

באופן מסורתי, כדי להתקין קיר כזהגופים לשירותים עשו מעל המראה או בצידי או ישירות מעל האמבטיה. חדר גדול יותר, ניתן להתקין פמוטים בכל מקום מתאים שבו זרם נוסף של אור נחוץ. זכוכית, פלסטיק או נייר המסתובב אורות קיר ותקרת עוזרים האמינים toilets- רחצה ברמזור תקרה מאוד מצער. הן יכולות להסתובב כרצונו, שולחת קרניים של אור בכיוון הרצוי. על ידי הגדרה לאמבטיה כגון אור קיר מעל המראה יכול להיות רעיון טוב כדי לחזק את התאורה על ידי סיבוב המנורה על משטח רעיוני, או להיפך להתפוגג, נותן כיסוי הקירות הצדדיים או בתקרה.

כמו בכל פנים, עבור מקורי יותרחדרי אמבטיה תאורה משמשים לעתים קרובות רצועת LED. מהלך זה מעניק למתכננים הזדמנויות בלתי מוגבלות ליצירתיות בעיצוב הפנים המודרני וליצור אפקטי תאורה ייחודיים בחדר. לעתים קרובות, אורות קיר LED לשירותים הם אפשרות טובה מאוד עבור מראות תאורה מדפים. ניסויים עם סרטים של צבעים שונים, אתה יכול ליצור בפנים מראה מרהיב באמת מהאגדות.

מנורת קיר לאמבטיה 1

מנורת קיר לחדר האמבטיה

מנורת קיר לאמבטיה 3

מנורת קיר לאמבטיה 4

מנורת קיר לשירותים 5

מנורת קיר לחדר האמבטיה

מנורת קיר לאמבטיה 7

מנורת קיר לאמבטיה 8

מנורת קיר לחדר האמבטיה