תאורה בחדר האמבטיה

למרות הגודל הצנוע יחסיתחדרי אמבטיה סטנדרטיים, לגשת הבחירה של תאורה בחדר האמבטיה צריך להיות אחראי מאוד. גם בשלב התיקון, אתה צריך לחשוב על המיקום של fixtures, כך שלא יהיו בעיות עם אספקת כבל החשמל. מן האור הנכון, זה תלוי גם כמה נוח תוכל לבצע נהלים היגיינה ומה האווירה תהיה שלטונם באמבטיה שלך. אז, באור בהיר מאוד, החדר יהיה דומה לשירותים ציבוריים, ואתה לא יכול להירגע לחלוטין בזמן אמבטיה.

אמבטיה תאורה אפשרויות

כיום בטווח של חנויות מיוצגהרבה סוגים של מנורות כי ניתן להשתמש הן בחדרי מגורים ו עזר. במקרה של חדר אמבטיה כדאי לשים לב לאפשרויות כאלה:

 1. תאורת הצבע בחדר האמבטיה. עבור חדר אמבטיה זה אפשרות אידיאלית. מנורות מובנות ליצור אור מתפזר רך כי לא לחתוך את העיניים באופן שווה מכסה את כל החדר. מנורות הלוגן מותקנות בדרך כלל לאורך התקרה, אבל כמה פרויקטים עיצוביים לספק מנורות מפוזרים chaotically.
 2. תאורה בחדר האמבטיה

  תאורה בחדר האמבטיה

  תאורה בחדר האמבטיה 3

 3. נברשות. כי הנברשת היא בכושר אורגני בעיצובהחדר שלך צריך להרים דגם על כבל קצר או אחד כי mounts לתקרה. עובדה היא שבחדר אמבטיה קטן המודל הדחוס על חוט ארוך ייראה קצת מגוחך, כי זה ייקח יותר מדי מקום. בחר מודלים קומפקטיים עם עיצוב מינימליסטי. הם מתאימים כמעט בכל פנים.
 4. תאורה בחדר האמבטיה

  תאורה בחדר האמבטיה 5

  תאורה בחדר האמבטיה

 5. תאורת LED בחדר האמבטיה. הוא משמש עבור תאורה ברמת רבתקרה, כמו גם עבור חלקים בודדים של החדר (קומה, מראה, נישות). רצועה LED מקרין אור מתפזר, אשר אינו עיוור את העיניים והוא נעים לתפיסה. יתרון גדול של הקלטת היא כי יש לה איטום מתמשך של הנורה מגן מפני מגע עם מים, כך שניתן להשתמש בו כדי להאיר את האמבטיה עצמה ואת הרצפה.
 6. תאורה בחדר האמבטיה 7

  תאורה בחדר האמבטיה

  תאורה בחדר האמבטיה

 7. אור קיר. האם אלמנטים של תאורה עובדמותקנים באזור הרחצה והמראות. הודות להם, תאורה באיכות גבוהה מסופק, אשר מאפשר להחיל איפור לבצע את ההליכים היגייניים הדרושים. מנורות קיר ניתן לתלות על הצדדים של המראה או בחלק העליון.
 8. תאורה בחדר האמבטיה 10

  תאורה בחדר האמבטיה

  תאורה בחדר האמבטיה 12

 9. מראה עם תאורה. עם זאת אתה לא רק יכול בקלות ליישםאיפור, אבל גם להדגיש את העיצוב האישי של חדר האמבטיה. על גבי המראה הוא אור מובנה פולט אור מתפזר חם. הודות לכך, המראה זוהרת כאילו מבפנים. דגמים מסוימים מספקים גם פונקציית חימום המונעת את הזכוכית מפני ערפל. די נוח ומעשי!
 10. תאורה בחדר האמבטיה 13

  תאורה בחדר האמבטיה

  תאורה בחדר האמבטיה

כיצד לבחור את הזכות backlight?

איך אתה רואה את אפשרויות התאורה עבור חדר אמבטיהמספיק, אבל מה כל זה לבחור? כאן הכל תלוי את האפקט הרצוי ואת התקציב הראשוני, שבו אתה מוכן להשקיע. אם אתה צריך אפשרות זולה, אתה יכול להשתמש נברשת תלויה או אורות קיר. הם קלים להתקנה והם מאירים את החדר כולו היטב.

אם אתה רוצה להציג אתאינדיבידואליות וליצור משחק ייחודי של אור וצל, עדיף לנקוט שיטות מתוחכמות יותר של הדגשת. אורות תקרה מובנים, פסים מוסווים LED - כל זה מדגיש את הצורה של החדר ויוצר אור עמוק ומעניין. אל תכלול אפשרויות לשלב את התאורה המובנית ואת הנברשות התלויות. אבל במקרים כאלה, זה יהיה כבר על ייעוד המקום.