אמבטית ריצוף שיש

אריח השיש לחדר האמבטיה היהנשאר אחת האפשרויות הפופולריות ביותר לעיצוב של החדר הזה. הדמות, מחקה אבן טבעית, נראית אצילית ומתאימה לחדר בגודל כלשהו.

אריח עבור חדר אמבטיה גדול משיש

אם הממדים של המקום מאפשרים לא לדאוגאיך לא לצמצם את זה או להפוך אותו חזותית נמוך מדי, אז אתה יכול לבחור כמעט כל עיצוב של אריחי קרמיקה תחת השיש עבור האמבטיה, ממש עד האופציות השחורות. פתרון טוב הוא גם הבחירה של חברות-עיצוב, כאשר החלק העליון של החדר מעוטר אריח בגוון בהיר, ואת התחתון - ב רווי יותר, קרוב לצבע של ריצוף. וריאציות כאלה ניתן למצוא מיד יחד באוספים של יצרנים רבים או שנבחרו באופן עצמאי.

אריח עבור חדר אמבטיה קטן שיש

עם מבחר של אריחים בשיש בחדר האמבטיהייתכנו קשיים. ראשית, עדיף לתת עדיפות גוונים בהירים: לבן, קרם, כחול, ורוד. במקרה זה, אל תשכח כי כל גוונים עם צהוב או אדום להפוך את החדר חמים ונעים, כחול, כחול וירוק גוונים יהפכו את חדר האמבטיה טרי יותר מגניב.

יש צורך למנוע את הניגוד בין צבעאת העיצוב של הרצפה, הקירות והתקרה - זה עוד דרך להגדיל באופן חזותי את החלל. כמו כן, לא להתמקד בפינות האמבטיה. אריחי שיש יכול להיות מבריק מבריק, להיות מבריק למחצה או מט. עבור חדר קטן, שתי האפשרויות הראשונות הן הטובות ביותר, שכן משחק האור על הקירות יהיה גם חזותית להרחיב את החדר. חדר אמבטיה קטן עם אריחי שיש יכול גם להיות שילובים שונים של רעפים אריח, אבל במקרה זה, אתה צריך לבחור גוונים שאינם מנוגדים מדי זה לזה. 3-5 צלילים יהיה מספיק.

אריח לאמבטיה 1

אריח לאמבטיה 2

אריח לאמבטיה 3

אריח לאמבטיה 4

אריח לאמבטיה 5

אריח לאמבטיה

אריח לאמבטיה 7

מרצפת האמבטיה 8

אריחי שיש לאמבטיה