אמבטיה לבנה

חדר האמבטיה הלבן נחשב אלגנטיאריסטוקרטית. עקרות בית רבות לבחור את הצבע הזה על העיצוב של חדר האמבטיה, שכן יש כמה יתרונות ברורים, אבל יש גם חסרונות.

היתרונות של עיצוב חדר אמבטיה לבן

רוב האנשים מקשרים לבן עםטוהר, רגיעה, רוגע, רוחניות. לכן השימוש בכל גוונים שלה בפנים יכול להפוך את החדר יותר אטרקטיבי. במיוחד זה נוגע חדרי אמבטיה, אחרי הכל הם נועדו להרפיה לאחר יום קשה ולתת לגוף של ניקיון.

צבע לבן הוא מנצח לא רק עםפסיכולוגית, אלא גם מנקודת מבט מעשית. חדרי האמבטיה, מעוצבים בצורה זו, מבחינה ויזואלית נראה מרווח יותר חדרים, מעוצבת בגוון שונה. אמבטיה לבנה קטנה מתמלאת אור ואוויר. אידיאלי עבור צבע עבודה זו בחדר עם גיאומטריה, קירות ותקרות מורכבים (למשל, כאשר חדר האמבטיה ממוקמת בעליית הגג), כמו להחליק את כל הפגמים של הבנייה, כמו גם להפוך נישה, משופע תחזיות תקרה או קיר הם לא בולטות כמו.

חדר האמבטיה בצבעים לבנים הוא הרבה יותר קלתראי מה זה נראה. זה על פריטים עם עיטור כזה, כי לפחות גלויים הם גירושים מן המים, כמו גם את סידן סיד - הסוגים הנפוצים ביותר של זיהום בחדר האמבטיה.

חסרונות של חדרי אמבטיה לבנים

עם זאת, חדר אמבטיה בשחור לבןיכול ליצור רושם מדכא, לשייך עם מחלקה בבית סטרילי או חדר קר ללא חימום. ישנן שתי דרכים לרמה זו מחסור. הראשונה היא להשתמש בחלק של צבע בחדר האמבטיה הלבן. זה יכול להיות אלמנטים של קישוט או קישוטים דקורטיביים. לבן הוא רקע אידיאלי עבור שאר הצבעים, כך פרטים כאלה ניתן לשנות לעתים קרובות למדי. האפשרות השנייה היא לא להשתמש בצבע לבן קלאסי בחדר האמבטיה, אבל כדי לעשות בחירה לטובת גוונים שלה מתוך צבעים חמים (שנהב, חלב מומס, שמנת), אשר מיד להביא נחמה לתוך החדר.

חדר אמבטיה לבן 1

חדר אמבטיה לבן 2

חדר אמבטיה לבן 3

חדר אמבטיה לבן 4

חדר אמבטיה לבן 5

חדר אמבטיה לבן 6

לבן 7

חדר אמבטיה לבן 8

חדר אמבטיה לבן