חדר אמבטיה קטן

חדר אמבטיה קטן, ולעתים קרובות יותרבשילוב עם האסלה, אינו נדיר בדירות עם פריסה אופיינית. עם זאת, שטח קטן לא אומר כי החדר הזה לא יכול להיות מעוטר בטעם ומותאמים כך שזה נוח לשימוש.

עיצוב של חדר אמבטיה קטן

כשמדובר תיקונים בחדר אמבטיה קטןחדר, אז, קודם כל, כדאי לשקול כיצד הרצפה, התקרה והקירות של החדר הזה יהיה trimmed. בחלל קטן יהיה אידיאלי נראה לקצץ בסגנון מינימליסטי וקווים גיאומטריים ברורים. לכן, אתה צריך לבחור חומרים שיכולים להרחיב באופן חזותי את החלל.

אז, זה נראה נהדר על הקירות ועל הרצפהאריח פסיפס. מספר גדול של חלקים בגודל קטן חזותית להרחיב את החדר. אבל עבור התקרה, עדיף לבחור עיצוב ברמה אחת, צבוע בצבע מונופוני.

הבחירה של צל עבורגימור. זה ידוע כי צבעים בהירים להרחיב שטח, ואלה כהים, להיפך, לצמצם אותו. כלל זה יכול לשמש כדי להתאים את הפרופורציות של החדר. מעצבים מנוסים ממליצים להשתמש בצבע האור הבסיסי (הטוב ביותר בקנה מידה פסטל, אבל לא לבן, שכן בחדר האמבטיה הלבן יכול להיראות לא נוח) ולעשות פרטים בהירים שיהפכו את העיצוב של החדר יותר מעניין.

פנים של חדר אמבטיה קטן

בשלב של קישוט הקיר הוא הטוב ביותר להניחכמה מרחק כדי להתאים את הארון המובנה, שבו אתה יכול לאחסן את כל הדברים הדרושים דברים בחדר האמבטיה. זו תהיה האפשרות הטובה ביותר, חזותית לא לגנוב את הגודל. אם אתה משתמש דלתות זכוכית בארון כזה, אתה יכול אפילו חזותית להגדיל את החדר.

כאשר את הארון המובנה לא יכול להיעשות, אזעדיף לנטוש כמה מבנים צירים קטן כי רק לעמוס את החדר. מומלץ להניח מדפים סגורים ארוכים וצרים לאורך קיר אחד.

בחדרי אמבטיה קטנים עם WC ביותרהאפשרות הטובה ביותר עבור אינסטלציה יהיה הבא: חדר אמבטיה לאורך קיר אחד, וכיור, קערת שירותים והתקנים אחרים לאורך השני. פתרון טוב לחדר קטן הוא החלפת טופס אמבטיה רגיל עם אמבטיה זוויתית או מושלך לחלוטין לטובת המקלחת.

חדר אמבטיה קטן

חדר אמבטיה קטן

חדר אמבטיה קטן 3

חדר אמבטיה קטן 4

חדר אמבטיה קטן 5

חדר אמבטיה קטן 6

חדר אמבטיה קטן 7

חדר אמבטיה קטן 8

חדר אמבטיה קטן