חדר רחצה בבית עץ

טכנולוגיות מודרניות מאפשרות לציידבתים מעץ חדר אמבטיה איכותי שיימשך זמן רב ולא יפחד לחות ושינויי טמפרטורה. כדי למנוע מים מלהיכנס לשירותים, יש צורך לבצע איטום מים, אשר תיצור מחסום הגנה מפני קיטור. זה יכול להיות ruberoid, סרט פוליאתילן, תערובות מיוחדות. גם בחדר זה חשוב כדי להבטיח אוורור טוב, מתיחה.

קישוט אמבטיה בבית עץ

כאשר אתה מעצב חדר אמבטיה בתוך עץבית מודרני אתה צריך להחליט מה אתה רוצה לראות כתוצאה מכך - חדר בסגנון כפרי נעים או חדר אמבטיה שאינו שונה מן העירוני אחד. זה יקבע את הבחירה של לסיים את הרצפה ואת הקירות. כדי לתת לשירותים את הערעור של פשטות, זה יכול להיות מרוהט עם רהיטי עץ טבעי - סלים נצרים, מדפי ספרים, מראות, ספסלים, מדפים, ארונות. היתרון הבולט ביותר הוא הפנים בסגנון פרובנס, קלאסי, בסגנון אקולוגי, מינימליזם.

לפני שמתחילים לסיים את חדר האמבטיה בפרטיותבית עץ, אתה צריך להגן על העץ מפני לחות עודפת. כל המשטחים מטופלים בהפרשות מיוחדות, למעט הופעת פטרייה, ריקבון, עובש וחומרי חיטוי.

כאשר מסיימת את הרצפה על מעיל גס, איטום ומגהץ הם הניחו. לאחר מכן, אתה יכול לשים את המעיל הגמר - אריח, לינוליאום, חרסינה פורצלן, עץ עמיד לחות.

הקירות בחדר האמבטיה בבית העץ יכול להיותמעוטרים בכל חומר - אריחים, רירית, לוחות, פלסטיק לאחר איטום ראשוני הספגה. לעתים קרובות, בתים אלה משתמשים עיטור קיר משולב, למשל, אריחים במקומות ליד המים, וחומרי גימור אחרים על שאר השטח.

כדי לקשט את התקרה עם חומר מעולההם לוחות או מתח מבנים. כמו תאורה, אתה יכול להשתמש נברשת מרכזית, אורות ספוט, בבית כפרי מקור האור הוא לעתים קרובות גם חלון.

בעת התקנת אינסטלציה אין הגבלות - אתה יכול להשתמש בקתות מקלחת, מערבולות, אמבטיה בכל גודל, כיורים ושירותים.

חדר אמבטיה בסגנון כפרי נראה טבעיוזה נעים, אם כי אתה יכול גם ליישם חומרי גימור מודרניים בבית כזה, לאחר הכנה הנחת זה מראש. חדר האמבטיה מצויד כהלכה יאפשר לכם לתקן את החדר בהתאם לכל העדפות וטעמים.

חדר אמבטיה בבית עץ 1

חדר אמבטיה בבית עץ 2

חדר אמבטיה בבית עץ 3

חדר אמבטיה בבית עץ 4

חדר אמבטיה בבית עץ 5

חדר אמבטיה בבית עץ 6

חדר אמבטיה בבית עץ 7

חדר אמבטיה בבית עץ 8

חדר אמבטיה בבית עץ 9