אמבטיה עיצוב אריחים

העיצוב של חדר האמבטיה עם אריחים הוא אולי הפופולרי ביותר. חומר זה מספק את האפשרויות הרחבה ביותר דקורטיבי בשל מגוון של העיצוב שלה.

אמבטיה עיצוב אריח אפשרויות

עכשיו יש כמה מגמות בהירותאת האזור של עיצוב אריחים לשירותים. אז, הפופולריות מאוד גדול קיבל אפשרויות עם גימור עץ. חיצונית, חומר זה דומה מאוד לרבד, בעוד יש לו את כל היתרונות של אריחים הוא לא מפחד לחות.

שימוש בעיצוב זה יכול להיות גם על הקירות ועל גימור הרצפה.

המגמה השנייה היא עיטור של אחד הקירות או שלהחלקים של אריחים כהים מנוגדים, עם עיצוב חדר אמבטיה משותף. טוב במיוחד, פתרון כזה מתאים לתוך העיצוב של אריחים לחדר קטן, כי המשטח הכהה חזותית "מעמיק" את החדר, יגרום לו חזותית יותר.

יותר ויותר, אריח פסיפס לתכנוןאמבטיה, אם כי חומר זה דורש עבודה הרבה יותר קשה מאשר הנחת החומר בגודל סטנדרטי. עם זאת, ההשפעה של הרחבת שטח, עיצוב יוצא דופן שילוב מעניין של צבעים שווה את המאמץ.

לבסוף, באופן האופנה את העיצוב של גימור חדר האמבטיה עם אריחים בגודל לא סטנדרטי, עם קצוות לא אחידים צורה גיאומטרית יוצאת דופן.

בחירת פתרון צבע

בתוכנית צבע, הבחירה של האריחים הוא אפילו רחב יותר מאשר באזור טופס. עם זאת, תמיד לקחת בחשבון את הצרכים האישיים של הבעלים של החדר, את עוצמת השימוש בחדר האמבטיה, כמו גם את הממדים. לכן, מגמת אופנה לשימוש אריחים כהים, מתאים חדרי אמבטיה, אשר אינם משמשים לעתים קרובות, כי על משטחים של צבע רווי, גירושין וטיפות של מים הם הטובים ביותר לראות. עבור חדרים גדולים, הבחירה של פסיפס לא יהיה מוצלח מאוד, שכן זה יעכב את זמן התיקון, אבל זה יכול להיות מיושם מקומית בחדר זה: על קיר אחד או באזור מסוים של חדר האמבטיה.

עיצוב חדר אמבטיה 1

חדר אמבטיה עיצוב

עיצוב חדר האמבטיה 3

אמבטיה עיצוב אריח

עיצוב חדר אמבטיה 5

אמבטיה עיצוב אריח

עיצוב אמבטיה 7

עיצוב חדר אמבטיה 8

עיצוב חדר האמבטיה