תקרה ארון בחדר האמבטיה

כל אחד מאיתנו רוצה לראות את חדר האמבטיהמסוגנן באותו זמן מסודר. עם זאת, תמיד יש לחות גבוהה, אשר יכול לקדם את התפשטות הפטרייה עובש על הקירות והתקרה, ולכן משטחים אלה צריך להיות מתעדכן באופן קבוע. עם זאת, יש דרך למנוע תיקונים קבועים בחדר האמבטיה - כדי להתקין תקרה המדף. זהו אחד הווריאציות של מבנה תלוי, המורכב לוחות אלומיניום. כדי לבחור את התקרה הנכונה לשירותים, אתה צריך לדעת את כל היתרונות של סוג זה של כיסוי.

יתרונות וחסרונות של תקרה המדף בחדר האמבטיה

תקרה מרופטת מושעה בחדר האמבטיהיתרונות רבים. מסילות אלומיניום, אשר התקרה מושעה מורכב, אינם כפופים חלודה וקורוזיה. הם אינם דליקים ואינם חוששים מתנודות טמפרטורה פתאומיות. עיצוב זה עמיד ואמין, ידידותי לסביבה ובטוח לפעול. התקרה אלומיניום תקרה לשירותים ניתן להתקין בקלות באופן עצמאי, וטיפול זה פשוט. בנוסף, ציפוי תקרה כזה יכול להיות מתאים סגנונות פנים רבים. את המעיל lath יכול להיות מבריק או מאט. לוקסוס זה ייראה כמו חדר אמבטיה עם קרשים למינציה על התקרה. בעזרת העיצוב הזה, אתה יכול בהצלחה להסתיר צינורות מכוערים של תקשורת הנדסית, חיווט חשמלי, כמו גם פגמים שונים על התקרה.

מקורי ויוצא דופן נראה ברמה של שניהתקרה מן לוחות המדף. רייקי על זה יכול להתאים בצורה של עץ חג המולד, זה אפשרי לסירוגין של לוחות בגוונים שונים. הפנים של חדר האמבטיה עם תקרה לרתך מעוטר הדפסת צילומים ייראה מסוגנן.

החיסרון היחיד של התקרה המדףהיא כי זה לא מתאים חדרים עם תקרות נמוכות, כמו מבנה תלוי יכול להרים מ 5 עד 15 ס"מ גובה. ויזואלית להגדיל את גובה חדר האמבטיה יכול להיות, על ידי התקנת התקרה lath אור צבעים, או על ידי הרכבת עיצוב מראה.

בחירת תקרה lath, יש לזכור כי הואזה צריך להיות בהרמוניה עם העיצוב של הקירות בחדר האמבטיה. זה נראה נחמד אם הגוונים של הקירות והתקרה להתאים, או קרובים זה לזה. תקרת הנגד המנוגדת מתאימה יותר לשירותים מרווחים, אך במקרה זה משטח המראה ייראה טוב יותר.

על ידי שילוב של מרקמים שונים וגוונים של התקרה lath, אתה יכול לקבל כיסוי מרהיב שיהפוך קישוט אמיתי של חדר האמבטיה.

תקרת גג בחדר האמבטיה

תקרה ארון בחדר האמבטיה

תקרת גג בחדר האמבטיה -3

תקרת ארון תקשורת בחדר האמבטיה

תקרה ארון בחדר האמבטיה -5

תקרה ארון בחדר האמבטיה -6

תקרה ארון בחדר האמבטיה -7

תקרת ארון בחדר האמבטיה - 8

תקרת ארון בחדר האמבטיה