אריחי קרמיקה בחדר האמבטיה 0

המשימה העיקרית של חומרי קישוט,משמש בחדר האמבטיה, הוא להגן על משטחים מפני מים splashes ולחות גבוהה, וזה מטופח אריחי קרמיקה. חומר זה היה פופולרי בקרב משתמשים במשך זמן רב בשל יתרונות משמעותיים, אשר באופן משמעותי יעלה על החסרונות הקיימים.

איך לבחור את האריח הנכון בחדר האמבטיה?

עבור משטחים הגמר בחדר האמבטיהאריחים המשמשים עשויים מחומר כלשהו, ​​כולל קרמיקה. עם הרבה תכונות חיוביות, כגון חוזק, עמידות, עמידות לחות גבוהות, פרקטי וקלים לטיפול, אריחי קרמיקה לאמבטיה ואפילו יש מחיר זול למדי, מגוון עצום של צורות וצבעים, וגמישות מוחלטת ביכולת לשלב בהרמוניה לתוך כל עיצוב פנים .

איסוף אריחי קרמיקה לקיר גימור באמבטיה, אתה צריך לקחת בחשבון כי גודל קטן יותר שלה, כך גדל מספר המפרקים כי יהיה צורך לטפל מעת לעת עם חומרים אנטיספטיים מודרניים, אנטי פטרייתי.

אתה יכול לעשות אחד הקירות בחדר האמבטיההמבטא, הדגשת אותו בעזרת גמר צבע, הבנתי, אריחי קרמיקה, זה נראה יפה להפליא, במיוחד אם שאר הקירות מעוטרים בצבעי פסטל בהירים.

העיצוב של האריחים צריך להיות נבחר על פי הממדיםחדרים, עם ציור אנכית ממוקם - חזותית התקרות יופיעו גבוה יותר, בחדרים עם שטח גדול, אריחי קרמיקה עם דפוס בהיר גדול, או לוח קיר ממנו, ייראה טוב.

צבעים בהירים יהפכו את חדר האמבטיה מרווח יותר,כהה, להיפך, תפחית את גודל החדר. לאחר שנוצר את החלק התחתון של הקיר עם אריח קרמיקה כהה, ואת אחד העליון בצבעים בהירים, אנחנו מקבלים עיצוב קלאסי.

אריחי קרמיקה בחדר האמבטיה 1

אריחי קרמיקה בחדר האמבטיה 2

אריחי קרמיקה בחדר האמבטיה 3

אריחי קרמיקה בחדר האמבטיה 4

אריחי קרמיקה בחדר האמבטיה 5

אריחי קרמיקה בחדר האמבטיה

אריחי קרמיקה בחדר האמבטיה 7

אריחי קרמיקה בחדר האמבטיה 8

אריחי קרמיקה בחדר האמבטיה 9