מדף בחדר האמבטיה

הרצפה בחדר האמבטיה פותר את סוגיית הכלכלהשטח בחדר כזה. על המדפים רבים, אתה יכול למקם את כל האמבטיה, פריטים קוסמטיים לא לכבוש את השטח המקסימלי. בנוסף, כזה רהיט עושה את העיצוב של חדר האמבטיה אטרקטיבי יותר.

סוגי ארונות אמבטיה

רצפות בחדר האמבטיה הן פלסטיק,עץ, מתכת של כרום או חומר מזויף. מודלים עשויים פלסטיק קל ומעשי. לעתים קרובות הפרטים של כוננית פלסטיק הם מחורר, אשר מגן על המוצרים מפני לחות ומספק להם אוורור טוב. וריאציות מתכת נמשכים על ידי ביצוע העיצוב שלהם, הם משלימים עם מדפי זכוכית. מוצרים מזויפים עם דפוסי תלתלים יש מראה אצילי חינני.

מדף בחדר האמבטיה 1

מדף בחדר האמבטיה 2

מדף בחדר האמבטיה 3

המדף הפינתי בחדר האמבטיה מאפשרכדי לחסוך מקום, יכול להיות צר וגבוה לרוב. כזה רהיט בדרך כלל יש מדפים פתוחים, ניתן לחבר את הקירות או התקרה על מדף אנכי העליון, השכבה התחתונה או את כל גובה הקיר. יש מודלים זוויתי מותקן לצמיתות.

מדף בחדר האמבטיה 4

מדף בחדר האמבטיה 5

מדף בחדר האמבטיה 6

רצפות עם מגירות לשירותים דומיםשידות, הם מרווחים יותר מדפים פתוחים. ריהוט כזה מצויד במגירות של סוג נשלף, אידיאלי לאחסון פשתן ומגבות אמבטיה. גובה ורוחב של מוצרים כאלה יכולים להיות שונים. לעתים קרובות רהיטים כאלה מותקנים סלים או מכולות.

מדף בחדר האמבטיה 7

מדף בחדר האמבטיה 8

מדף בחדר האמבטיה 9

נוח, כאשר הארונות בחדר האמבטיה מותקנים על הגלגלים, מה שהופך אותם ניידים ואפילו נוח יותר ונוח לשימוש.

מחסנית בחדר האמבטיה 10

מדף בחדר האמבטיה 11

מדף בחדר האמבטיה 12

דוכן ארגונומי מסוגנן הוא מסוגל להפוך את חדר האמבטיה לתוך boudoir מסוגנן. זה יוסיף נוחות לחדר ולאפשר לך לבצע נהלים היגייני עם נוחות רבה.