שם יש אתר נופש סקי Sheregesh

רוסיה היא מדינה מדהימה, שבה יש הכל. היה מקום בו ואתר סקי ייחודי, שבילים אשר נחותים לחלוטין את האחים האירופאים המפורסמים. אז למה לשלם יותר וללכת סקי בקצה הרחוק של העולם? בואו במקום ללכת Sheregesh נפלאים קסום - אחד מאתרי הסקי הטובים ביותר ברוסיה.

היכן נמצא אתר הסקי Sheregesh?

אז, הוא החליט - אנחנו הולכים לכבוש את ההרצמרות של שרגש. אבל איפה ואיך להגיע לשם? הכביש שלנו נמצא מדרום לסיביר, לאזור קמרובו, שם 5 ק"מ מהכפר שרגש מצא מקום ואת אתר הסקי eponymous. זהו חלק של רכס ההרים של Gornaya Shoria, בגודל אשר ניתן להשוות את האזור של בלגיה. זה די קל להגיע Sheregesh, זה מספיק רק לקחת אוטובוס לכל אחד התעופה הסמוך (Barnaul, נובוסיבירסק, Kemerovo) לתחנה. Kondoma, ולאחר מכן להעביר את האוטובוס כדי Tashtagol.

סקי נופש Sheregesh, קמרובו - היסטוריה

כפר סרגש התחיל את ההיסטוריה שלו לאחרונה- ב 50 שנים של המאה ה -20. הוא הוקם כתשתית עבודה להפקת עפרות ברזל, אך ב -1981, לצדו, נבנה מתחם סקי המיועד לספרטקיאד. במשך 20 השנים הבאות, Sheregesh כמעט לא פיתח כדי לקבל דחיפה בפיתוח עם בואו של המילניום החדש לרכוש את התהילה של אתר נופש עם רמה גבוהה מספיק של שירות.

סקי נופש Sheregesh, קמרובו - זמן נוכחי

מה מחכה עכשיו אוהדים של סקי הרים Sheregesh:

  1. ראשית, עונת סקי ארוכה למדי. אתה יכול לגלוש כאן מאמצע נובמבר עד סוף אפריל. טמפרטורת האוויר כל הזמן נשמר ב -10 ... - 150 C, ואת עובי כיסוי השלג הוא מ 1 עד 4 מטרים.
  2. שנית, Sheregesh יכול להתפאר מספיקבחירה עשירה של מסלולים שונים ומורכבים, מעניינת הן למתחילים חסרי ניסיון והן לתופסים קשוחים. בסך הכל, האורחים הנופש מוכנים לקחת יותר מ -15 מסלולים, באורך כולל של אשר עולה על 20 ק"מ. כל מסלולי הנופש מחולקים לארבע קטגוריות, בהתאם לרמת המורכבות - מן הירוק הפשוט ביותר שחור מורכב מאוד. אורך הירידים ב Sheregesh נע בין 500 ל 3900 מ ', עם הבדל גובה מ 300 ל 630 מטר.
  3. שלישית, שירות ההצלה שלי של הנופשSheregesh, אשר מספק בטיחות מקסימלית לכל חובבי סקי אלפיני. עד היום, הסיבה למצבי חירום אחדים היו עצמם נופשים, שחלקם מעדיפים לבלות זמן רב לפני שהם הולכים למסלול בברים הסמוכים. בנוסף, מצילים לעתים קרובות צריך לחפש אוהדים של freeriding, איבד על המדרונות הבתולים. אבל, לזכות האשראי של שירות ההצלה, כל אלה שאיבדו את דרכם בבטחה לחזור לחיק של המשפחה.
  4. למי לעשות רק את הצעדים הראשונים לכבוש את פסגת ההרים, ישנם מספר בתי ספר Sheregesh שבו אתה יכול להשתתף גם יחידים וקבוצות שיעורים עם מדריכים מנוסים.
  5. בנוסף להחלקה ישירה, Sheregesh מוכןלהציע לאורחים שלה הזדמנויות רבות אחרות לבלות זמן. יש מסעדות מצוינות ובתי קפה, חנויות, מועדוני לילה, אמבטיות וסאונות, סמטאות באולינג. בנוסף, אתה יכול לצאת לטיול על snowmobiles מסביב.
  6. אתה יכול להישאר באתר הנופש באחד 30הממוקם למרגלות הר גרין מלונות ברמות שונות. אלה המעדיפים את האירוח של בתי מלון מעדיפים את החום של המגזר הפרטי ניתן למצוא גם מה לבחור.

איפה ההר סקי נופש Sheregesh (1)

שבו יש סקי נופש Sheregesh (2)

שבו יש סקי נופש Sheregesh (3)

שבו יש סקי נופש Sheregesh (4)

שבו יש סקי נופש Sheregesh (5)

שבו יש אתר סקי הרים Sheregesh (6)

שבו יש אתר נופש סקי Sheregesh (7)

שבו יש אתר נופש סקי Sheregesh (8)

שבו יש אתר נופש סקי Sheregesh (9)