פתח את החלקה rinks של moscow

החלקה על הקרח היא מאוד מסובכתכיף כיף לילדים ומבוגרים. מדי שנה יותר ויותר Muscovites אוהבים את הספורט הזה, ועל זה יש סיבות רבות. ראשית, לרכוב עם חברים על הטבעת, אתה לא צריך שום כישורים מיוחדים. שנית, גלגיליות הם לא כל כך יקר, ואתה תמיד יכול לשכור את הגודל הנכון. ושלישית, אין כיף יותר מאשר ללכת על החלקה rinks בגנים של מוסקבה לרדוף את האיצטדיונים קפואים וסמטאות. לדוגמה, פארק גורקי וסוקולניקי כל חורף הופכים למגרש קרח ענקי. המסלולים פשוט מלאים במים, וכולם יכולים לרכוב לא במעגל של האיצטדיון, אבל בכל כיוון שאתה אוהב. זה רק צריך להפוך את הראש כל הזמן, כדי לא להפיל עוד מאהב של גזעים על הקרח.

מהו החלקה הכי טוב החלקה במוסקבה?

הרשימה של החלקה פתוחה rinks בבירה הוא ענק, אבל איךכדי למצוא מקום כדאי באמת? אני חושבת שזה לא שווה לכתוב על הקופסאות הקטנות המוצפות. הם מיועדים בעיקר עבור אוהדים מקומיים של ספורט החורף. לכן, אתה צריך לשים לב רק אלה רולים שיכולים להכיל מאות אנשים שאוהבים ליהנות על גלגיליות עם החברים שלהם.

החלקה על הקרח הרמיטאז 'במוסקבה

Hermitage Garden - אחד המקומות הציוריים ביותרעבור החלקה, אשר פתח את שעריו לכל אוהדי החלקה על הדמות. כאן כל יום תוכלו למצוא שטח חיצוני של 1300 m2 עם כיסוי קרח מלאכותי, מלתחה חמה עם ארון בגדים, בית קפה נעים, צוות מנומס, אווירה חגיגית ואפילו החלקה מקצועי להחליק. מצב רוח חגיגי, חיוכים, מוסיקה, אורות בהירים ומחליק על החלקה על הקרח ילוו אותך כל העונה. החלקה על הקרח החלקה על ההרמיטג 'היא מקום מצוין לפגישות. ספסלים עתיקים תחת פנס נעים ליצור אווירה רומנטית בלתי נשכחת לאוהבי זוגות.

החלקה החלקה הגדולה ביותר במוסקבה

קודם כל, אני רוצה להיזכר ביותרטירת קרח ידועה ביקר בגורקי פארק. כמובן, לא יהיו תורים גדולים במשרדי הכרטיסים בערבים ובסופי שבוע. בקר החלקה על הקרח בסופי שבוע, למרבה הצער, לא יהיה זול מאוד.

עם זאת, חופשי rinks קרח פתוח במוסקבה, יותר מדיצירוף. בחורף שעבר, הרשויות במוסקבה ארגנו את פתיחתם של הרבה חופשיות חופשיות חופשיות חדשות עם כיסוי קרח מלאכותי. חלקם ממוקמים בפארקים, ורובם נמצאים מטרים.

בנוסף, בבריכות הפטריארך, בסוקולניקיוכן במרכז התערוכות All-Russia יש גם גדול החלקה חינם rinks עם קרח טבעי. החלקה החלקה במרכז הירידים All-Russia הוא מגרש החלקה חינם על VDNKh אשר יש שטח כולל של 10 000 m2 עם כיסוי קרח טבעי. אתה יכול להחליק כאן בחינם. להחליק להחליק יעלה 200 רובל לשעה. מגרש החלקה במרכז הירידים All-Russian מחכה לכם בימי חול מארוחת הצהריים עד השעה 22:00, בחגים ובסופי שבוע עד השעה 23:00.

החלקה החלקה על בריכות הפטריארך הוא מקום נעים להחלקה על הקרח, אשר תופסת שטח גדול של 12 000 M2. עם זאת, אין שכירות של מחליקים וחדרים משתנים חמים.

החלקה rinks בפארקים מוסקבה

עוד גדול החלקה חינם החלקה במוסקבההוא מגרש החלקה בפארק בסוקולניקי. אזור הקרח שלה משתרע על 17,400 מ"ר. כאן, הקרח הטבעי מוצף במעגל גדול, וסמטת האספלט הארוכה הסמוכה אליו.

בביתן הגדול יש מלתחה חמה,בית קפה נעים, לשכור ו לחדד של גלגיליות. נכון, יש הרבה אנשים בסופי שבוע, אז עדיף לבוא עם החלקה שלך, כדי לא לעמוד בתור ארוך. יש קיוסקים על השטח שבו אתה יכול לאכול ולשתות יין. אם אתה קופא, אתה יכול להתחמם סביב קמינים ברחוב.

עבור ריצה החלקה פתוח במוסקבה ויש לי זמן נחמד!