פריז דיסנילנד

דיסנילנד - פארק שעשועים ואטרקציות בפריז. חברת "וולט דיסני" פתחה את מקום החופשה הנפלא הזה בשנת 1992 בפרברי בירת צרפת - העיר מרנה לה ואלי. ועכשיו דיסנילנד פריז הוא אחד 5 עולמות דיסני בעולם.

על שטח עצום של דיסנילנד בפריז (כמעט2000 דונם) ממוקמים שני מתחמי פארק - דיסנילנד פארק אולפני וולט דיסני פארק, (אולפני וולט דיסני), הכוללים רבעים עם מסעדות, בוטיקים, חנויות מזכרות ומועדוני בילוי. ישנם תנאים נפלאים לספורט, יש אפילו בית ספר עבור שחקני כדורגל צעירים מנצ'סטר יונייטד.

איך להגיע לדיסנילנד בפריז?

דיסנילנד יש תחנת רכבת משלו, כך נכנסיםהפארק אינו קשה: שירות רכבת רגיל הוקם עם בירת המדינה. על קו A4, רכבת במהירות גבוהה לוקח אותך למקום רק חצי שעה. התחנה שבה אתה צריך לצאת נקרא על שמו של העיר Marne-la-Vallee. בפארק ישנם 7 מלונות ברמה גבוהה.

דיסנילנד

דיסנילנד כולל בחלל שלה חמישה מגזרים בידור, החלק המרכזי של אשר הוא הסמל העיקרי - הטירה ורוד גדול של היפהפיה הנרדמת.

רחוב ראשי

הרחוב המרכזי בנוי בסגנון של ישן טובאמריקה ומזכירה את מולדתו ההיסטורית של וולט דיסני - העיירה מרסלין. רכבת עם קטר רץ לאורך מסילת רכבת צרה, עגלות סוסים ומכוניות רטרו נוסעות לאורך המדרכה.

ארץ הפנטזיות

דיסנילנד בפריז איך להגיע לשם

מקום נהדר לצעיריםאורחים. כאן אתה יכול לראות את הדמויות מהאגדות שהגיע מילדותי: שלגיה, פינוקיו, דמבו הפיל. אטרקציות דיסנילנד פריז - מסע אל הארץ הקסומה: עפה עם פיטר פן, אליס מבוכים, מערות עם דרקון יורק אש, לעזור לצלול לתוך האווירה של קסם.

ארץ של הרפתקה

מגזר זה רווי רומנטיקה הרפתקני! אתה תמצא את עצמך על חורבות של כפר עתיק יחד עם אינדיאנה ג 'ונס, בקר בזאר מזרחי צבעוני עם גיבורי הקריקטורה "אלאדין", לבקר את ספינת הפיראטים ואת האי המערה. במסעדות תוכלו ליהנות מאכלי ים טעימים ופירות אקזוטיים.

ארץ הגילוי

שטח הפארק מוקדש לפרויקטים עתידניים. אתה תראה את העולם המסתורי של האוקיינוס ​​מן הצוללת "נאוטילוס", ללכת לכוכבים הרחוקים, לעשות מסע בזמן. יש הרבה מגרשי משחקים, אולם קולנוע, קרקס.

ארץ הגבול

בשלב זה, את האווירה של המערב הפרוע הוא מחדש. במבצר הציורי תוכלו לפגוש את הגיבורים של המערב, אתה יכול לרכוב על סירה קטנה או סירה על האגם. בית הרפאים ואת רכבת הרים יעזור לבדוק את קור רוח ואומץ. ובסלוני הקאובוי תוצע לכם ברביקיו ריחני.

סטודיו דיסני

הפארק של האולפן מציג מבקרים צעירים עם תעלומה של יצירת סרטים: אתה יכול לראות את הירי ואת רוב להשתתף בצילומים או ביצירת קריקטורה, לראות אפקטים מיוחדים מדהימים.

מצעד בדיסנילנד בפריס

פעמיים ביום יש תהלוכות גרנדיוזיותגיבורי גיבורים תחת פסקי הקול הפופולריים של קריקטורות ואגדות. חליפות מותרות, איפור נפלא של משתתפי המצעדים יוצרים תחושה של קסם. בערב, אירוע המוני זה מקודש עם לפידים בהירים, אורות צבעוניים הבזקים של זיקוקי דינור. מראה בלתי נשכח!

שעות פתיחה ועלות כרטיס דיסנילנד בפריז

בחודש יולי אוגוסט, כאשר הגדול ביותראת זרם התיירים, הפארק לוקח אורחים מ 9.00. עד 23.00. בעונות הנותרות - מ 10.00. עד 22.00. יש לזכור: בחגים משתנה זמן העבודה.

מחיר הכרטיס בדיסנילנד הפריזאית

כרטיסים למתחם הפארק מחולקים לשתי קטגוריות - ילדים ומבוגרים (מעל 12 שנים). עבור ילדים עד גיל שלוש, בקר בפארק בחינם!

כרטיסים הזול ביותר עבור יום 1 - היכרות, עבורם אתה יכול לבקר בפארק או בסטודיו דיסנילנד על ידי בחירה. מחיר: כרטיס ילדים - 46.50 €, מבוגר - 54 €.

שהייה של 2 ימים יעלה יותר, אבל אתה תהיה רשאי לבקר הן את הפארק ואת האולפן. המחיר של כרטיס ילד הוא 95 €, המבוגר - 107 €.

פריז דיסנילנד מחיר הכרטיס - -

יש כרטיסים ל 3 - 4 ימים. עלות, בהתאמה: 119 (138) € ו 139 (163) €.

הקטגוריה הרווחית ביותר של כרטיסים למי שרוצה להקדיש חופשה בפריז בשבוע דיסנילנד. המחיר שלהם: כרטיס ילדים - 118 €, מבוגר - 133 €, כי הוא נמוך יותר מאשר העלות של כרטיס 3 ימים.

על פי הסטטיסטיקה, דיסנילנד בפריז - הפופולרי ביותרמקום תיירותי באירופה. ומבקרים מבוגרים, ומבקרים קטנים בפארק, תיירים ואנשי עסקים, אוהבי קניות בצרפת, הימים שבילו בארץ הזאת של פלאים נחשבים הבהירים ביותר ושמחים ביותר בחייהם.