במערב ארצות הברית, ליד הגבול עם מקסיקו, הוא סן דייגו, מטרופולין אמריקאי גדול. אחרי לוס אנג'לס, היא נחשבת השנייה בגודלה במדינת קליפורניה.

סן דייגו, CA1

לדברי העיתונאים האמריקאים, העירהוא אחד הטובים ביותר לחיים בארץ. זה ביתם של כמעט 3 מיליון בני אדם, בהתחשב באוכלוסיית כל הפרברים של סן דייגו. בכל שנה אלפי תיירים מגיעים לחוף ליהנות איכות להישאר באחד הערים הנוחות ביותר בצפון אמריקה. בנוסף ההכנסות מעסקי התיירות, אוצר העיר מקבל מימון הייצור הצבאי, תחבורה, בניית ספינות וחקלאות. באופן כללי, סן דייגו בקליפורניה ניתן לתאר כעיר אמריקאית מוצקה, משגשגת.

סן דייגו, קליפורניה 2

מזג אויר בסן דייגו

האקלים המתון של סן דייגו משמח תיירים מקומייםשל התושבים. טמפרטורת האוויר כאן לעתים נדירות עולה על 20-22 מעלות צלזיוס, אבל זה לא נופל מתחת 14-15 ° C. על החופים של הנופש סן דייגו ליהנות מהחמימות, כי כאן יותר מ 200 ימים בשנה זורחת השמש!

קיץ חם, יבש, חורף מתון הופך את העיר הזאתאחד האטרקטיביים ביותר בארה"ב מבחינת מזג האוויר. לגבי טמפרטורת המים בחוף האוקיינוס ​​השקט, הוא נע בין 15 ° C בחורף ל 20 ° C בקיץ, וזה די משביע רצון עבור רוב הנופשים.

סן דייגו, CA3

אטרקציות בסן דייגו (סי אי)

סן דייגו היא עיר גדולה למדי, כךהנה יש משהו לראות. "עיר הפארקים" נקראת התיירים שלה, ולא לחינם. בסן דייגו, שם יש פארקים רבים, מוזיאונים ותיאטראות, ואתה בטוח למצוא בידור לטעמך.

הפופולרי ביותר הוא, כמובן,הפארק המפורסם של בלבואה בסן דייגו הוא אוצר אמיתי של העיר הזאת. יום אחד לא יהיה מספיק כדי להעריך את כל היופי של המקום הזה. בפארק בלבואה תמצאו 17 מוזיאונים המוקדשים לאמנות, צילום, אנתרופולוגיה, תעופה וחלל ועוד. כולם ממוקמים לאורך הרחוב הראשי של הפארק - אל פראדו. מעניין לראות את הגן היפני, את הכפר הספרדי, את התערוכה של אמנות מקסיקנית ודגימות של תרבות של עמים אחרים בעולם, שהוצגו בפארק בלבואה.

סן דייגו, CA4

גן החיות של סן דייגו הוא אחד הגדולים בעולם. היא ממוקמת גם בשטחה של בלבואה פארק. בדוק זה יכול להיות על אוטובוס התיירים, אשר מקיף את הפרק ב 40 דקות - אחר ההליכה שלך ברחבי השמור עלולה לקחת זמן רב. ישנם יותר מ 4000 נציגים של עולם חי, שרבים מהם נמצאים בתנאים טבעיים כמעט - הפרק שנקרא Wild Animal, הממוקמים בתוך גן החיות. שם תוכל לראות זברות, ג'ירפות, היפופוטמים, נמרים, אריות וחיות ברות אחרות מחוץ לתאים מתחמים. אבל אף אחד לא עשיר חיות מקומיות וחיות - בשטחה לגדל סוגים שונים של במבוק ואקליפטוס, לשמש קישוט של הפרק, כמו גם מזון עבור אוכלי עשב.

סן דייגו, קליפורניה 5

פארק הבידור של עולם הים מגיע גם הואביקורים. כאן, הם מארגנים הופעות צבעוניות בהשתתפות דולפינים, חותמות פרווה ולווייתנים רוצחים. אתה יכול גם להעריץ את האקווריומים רבים עם דגים בגדלים שונים וגזעים, "פינה ארקטית" עם פינגווינים "טרופי" - עם ורידים פלמינגו. עולם הים הוא אידיאלי עבור ביקור בכל המשפחה מאוד כמו ילדים.

סן דייגו, CA6

אם לא היית במוזיאון הימי, אז אתה לאהיו בסן דייגו. זה מוזיאון באוויר הפתוח מגלם את המיקום של חוף הים של העיר הזאת, אם כי זה לא קשור ישירות להיסטוריה שלה. המוזיאון הימי הוא 9 כלי שיט היסטוריים שונים, כולל אפילו צוללת סובייטית. אתה יכול לבקר כל הספינות האלה, כמו גם כמה תערוכות נושאיות מעניינות.

סן דייגו, קליפורניה 7