אתרי סקי של Sweden

האקלים ואת ההררי של מדינות סקנדינביהמתאים באופן מושלם ליצירה של אתרי סקי, ושבדיה אינה יוצאת דופן. מה יש על הטריטוריה שלה ומה ייחודם של אתרי סקי אלה, תוכלו ללמוד על ידי קריאת מאמר זה.

אתרי סקי בשוודיה

בשל העובדה כי ההרים כאן הם הרבה יותר גבוההגובה הממוצע של הרי האלפים, הקווקז או הקרפטים, ושלג שקרים מאוקטובר עד סוף אפריל, אז יש הרבה מקומות לעשות סקי שם. בין כל אתרי הנופש בשוודיה מובחנים במיוחד: Ore, Selen, Ternaby-Hemavan, Vemdalen, Branas. נספר בפירוט רב יותר לגבי כל אחד מהם.

בראנס

אם אתה הולך בחופשה בחורף לשוודיה עםילדים, אז זה אתר נופש מתאים לך ביותר. אחרי הכל, כאן כל 18 מסלולים של כוח הכבידה אור ובינוניות, כמות גדולה של דיור במיקום נוח במרכז הארץ. בנוסף, ישנם בילויים נוספים לילדים (מגרשי משחקים ופארק שלג).

Vemdalen

הוא ממוקם בצפון מערב המדינה, 480 ק"מ משטוקהולם. . כולל 53 שירים, הארוך שבהם הוא 2200 מטר איפה זה יהיה מעניין לרכוב וכדי מקצוע למתחילים, כי בהתאם למורכבות של רמת Vemdalen מחולק 3 אזורי: Bornrike (למתחילים וילדים), Vemdalskalet (לאנשי מקצוע) ו Klovsho Storhogna (עבור כל). הוא האמין אתר נופש קטן.

אורה

הוא אחד המקומות הפופולריים ביותר עבורחופשות סקי בשוודיה. זה מורכב מ 103 מסלולים של רמות שונות של מורכבות, אשר מטופלים על ידי 46 מעליות. זה יהיה מעניין עבור אוהדים של סוגים שונים של ספורט החורף. ב Ore יצר תנאים מצוינים עבור בילוי עם הילדים: יש להם מסלולים בודדים, מגרשי משחקים ואפילו קרש קפיצה.

סאלן

השני הפופולרי ביותר וגודל סקיאתר נופש הממוקם באזור Dalarna. מושלם למשפחות ולגולשים "בינוניים". בסך הכל יש 108 שבילים. סלן מחולק לארבעה אזורים: Lindvallen, Högfjellet, Tandodalen ו Hundfjellet.

טרנבי-המן

בחירה עבור חובבי ספורט ואנשי מקצוע קיצוניים. כל המסלולים הזמינים כאן, וזה מעל 30, מחולקים 2 אתרי נופש: Ternaby ו Hemavan. בשל חיי הלילה הפעילים, Ternaby הוא מאוד פופולרי עם אנשים צעירים, והשני (Hemavan) היא עבור גולשים מקצועיים snowboarders.

אם אתה רוצה לצלול לתוך אגדה של שלג, לרכוב על מדרונות untouched, לראות סנטה קלאוס סקנדינבי אמיתי, אז אתה צריך ללכת אל אתרי הסקי של שבדיה.

אתרי סקי

אתרי סקי סקי

אתרי סקי 3

סקי 4

אתרי סקי

אתרי סקי של Sweden 6

אתרי סקי של Sweden 7

אתרי סקי

אתרי סקי של Sweden 9