מנוחה באזרבייג'ן

כל מדינה מעניינת בדרכה שלה לתיירים, במיוחד אם יש לה גישה לים. במאמר זה נבחן את מוזרויות המנוחה באזרביג'אן.

חופשת חוף באזרבייג'ן

אזרביג'אן ממוקמת על חוף הים הכספיהים, כך חופשה החוף מפותח למדי. אתרי נופש פופולריים של המדינה הם Istis, Naftalan, Nabran, Baku, Khudat, Khachmaz, Lenkoran. כאן אתה יכול להתיישב הן במלונות נוחים במגזר הפרטי.

כאן בעצם חוף חולי. עבור נופש עם ילדים באזרביג'אן, חופים פרטיים פרטיים הם המתאימים ביותר, כפי שהם מנוקים בזהירות רבה יותר עבור אנשים מסוימים לארגן פינה לפעוטות. הם לא דואגים בחינם בחינם, אין להם את הנוחיות, אבל הם צריכים לשלם עבור חדרי שמש ומטבח בנפרד.

החוף חופשה קלה לשלב עם ההתאוששותאת גופך. בחלק המערבי של המדינה אתה יכול לבקר את מרפאות balneological על מעיינות חמים חמים, ליד מסאזיר ו Zyg האגמים הם נופש בוץ, אמבטיות napththalan ייחודי לתרום לשיפור הבריאות עם מספר גדול של מחלות.

בשל העובדה שיש אקלים סובטרופי בחלק המזרחי של אזרבייג 'אן, שאר בים הכספי נמשך מהמחצית השנייה של אפריל עד תחילת אוקטובר.

נופש תיירותי באזרבייג'ן

בשל אופייה הייחודי של אזרביג'אן, כיוון המנוחה הזה הופך פופולארי יותר, כמו תיירות, הכוללת סיורים אקולוגיים והיכרות עם אתרי הארץ.

בעונה החמה, חובבי פעילויות חוצותטיפוס הרים על המדרונות של הרי הקווקז, טיולים דרך שמורות טבע (Turianchay, Kyzylagach, Pirkuli ו Zagatala), ואתה יכול גם ללכת לדוג או לצוד. בעונת החורף, מסלולי הסקי לאורך שמורת פירקולי מזמינים את כל חובבי הספורט הזה.

אזרביג'אן היא מדינה בעלת היסטוריה עשירה,שכן הוא נמצא על כביש המשי הגדול. ברחבי הארץ יש מספר רב של מונומנטים ארכיאולוגיים: ארמונות, מסגדים, פונדקים, יש אפילו מקומות חניה של אדם עתיק.

יש לומר בנפרד על בירת אזרביג'אן -באקו. בעיר זו יש מנוחה החוף ויש הרבה אתרים היסטוריים מעניינים, אשר "מגדל של מיידן" ואת קומפלקס Shirvanshahs פופולריים במיוחד.

לכל מטרה שלא הגעת לאזרביג'אן, בהיותך בתוך מדינה זו, יש לדבוק בכללי ההתנהגות שאומצו במדינה המוסלמית.

מנוחה באזרבייג'ן 1

מנוחה באזרבייג'ן 2

מנוחה באזרבייג'ן 3

מנוחה באזרבייג'ן 4

מנוחה באזרבייג'ן 5

מנוחה באזרבייג'ן 6

מנוחה באזרבייג'אן 7

שאר באזרבאיאן 8

מנוחה באזרבייג'ן 9