תנוח בפרא אנפה

כמעט כל מטר באנאפה הוא בית הארחה אומלון. אין זה מפתיע כי חופשה על ידי הפראים בשנת 2015 יהיה משהו כמו אתגר, כי הפיתוי למצוא דיור זול ונוח Anapa הוא. אבל אם אתה עדיין מעדיף את האוהלים, אז חלק מהחוף הוא לשירותך.

מנוחה באנאפה על ידי הפראים 2015

מה טוב לנוח עם האוהל שלך, אז זההזדמנות לחוות את כל תענוגות של מנוחה בר Anapa, אבל לשלב אותם עם טיולים או בידור. בדרך כלל אוהבי נופש הפרא עם ילדים לבחור את האזור Anapa ליד הכפר Sukko, כי יש מטעי ערער אמיתי, שימושי עבור מערכת הנשימה. יש גם בסיס סוסים, כך הבילוי מעניין מובטחת.

חלק נוסף של אוהבי נופש פרא מעדיף את הכפר Vityazevo באנאפה. ייחודו של הכפר הזה הוא האווירה המיוחדת שלו והאנשים עצמם. העובדה היא כי כמעט כל התושבים יש היוונים, ולכן, האדריכלות עם אופי הוא טבעי.

מנוחה באוהלים טוב לצוללנים של אנאפה. בכפר הבשורה יש עיר אוהלים אמיתית. אנשים רבים הולכים לשם למנוחה פראית ברכב בחיפוש אחר משקפיים מרגש באנאפה. ושם הם באמת מחכים: התחתית זרועה חפצים שונים של כמה תקופות, מטבעות ושרידים של ספינות מגנט למשוך צוללים.

מנוחה באוהלים קשורה לתפוס שרימפס, מולים ורפאן באנאפה. לתפוס אותם הכי טוב בחופשה באזור האוקריש הגדול. יש גם מועדוני צלילה. במקום הזה באנאפה תזכרו את שאר הפראים על ידי מפגשי הערב ליד המדורה, והנה כמעט כל מקום קשור לאגדות. אז אתה תמיד יכול לבחור חופשה מבודד לחלוטין עם האוהל שלך או רומנטיקה של מחנה האוהל, אבל עם כל בחירה, כי הטעם הפראי מאוד של מנוחה יהיה נוכחים.