טאגאנגרוג חופשה בים

לחופשה בים עם ילדים קטניםהתור של מומיות לחשוב על ביטחונם, ולכן הם מחפשים מקומות שבהם הים הרדוד והחמים, כמו גם ירידה נוחה לתוך המים. כל הקריטריונים הללו מתאימים לחוף הים אזוב. במאמר זה, בואו נדבר על השאר Taganrog: איזה סוג של הים, שבו אתה יכול להישאר איזה סוג של בידור.

לנוח על הים בטאגאנרוג

Taganrog ממוקם במפרץ של אותו שם, ולכןכאן למעשה לא סערה ומים בים מתחמם עד 27 מעלות צלזיוס בתחילת הקיץ. על החוף שלה יש שטחים מעוצבים (פרימורסקי, סאני, Eliseevsky, מרכז) והרבה "פרוע", אבל כל החופים יש כניסה משופע בעדינות. הם נבדלים רק בנוכחות אטרקציות מים וחנויות.

מתוך בידור עבור נופשים יש טיוליםעל יאכטות וסירות, דיג בים, פארק מים באוויר הפתוח "Lazurny", מועדוני לילה דיסקוטקים. אוהדים של פעילויות חוצות יכול ללכת ברגל או רכיבה על סוסים ברחבי העיר. אם אתה רוצה, אתה יכול לבקר במוזיאונים ואת המראות של Taganrog.

לינה ב Taganrog

Taganrog נחשב עיר נופש, ולכןיש מגוון רחב של מקומות להישאר. הנופשים יכולים לבחור אפשרות לכל ארנק. תקציב בתים Taganrog הם בתים ומרכזי בילוי שנבנו בתקופה הסובייטית. הם Metallurg, קשת, ערמון, Quiet Harbor, בדרך כלל הם מסופקים עם מיטה ומערכת מינימום של שירותים, אם כי כמה מהם גם לבצע הליכים רפואיים.

חופשות נוחות יותר מסופקים Taganrog עם מלונות מודרניים, כגון "Priazovye", "Malikon", "Izvolte" או "Varvatsi".

בחירת Taganrog לחופשה בקיץ 2015, עבור קצת כסף אתה יכול להירגע לחלוטין מן ההמולה של העיר, מתיז בים חם רגוע וליהנות הטבע היפה.

טאגאנרוג חופשה בים 1

טאגאנרוג חופשה בים 2

טאגאנגרוג חופשה בים 3

טאגאנרוג חופשה בים 4

טאגאנגרוג חופשה בים 5

טאגאנרוג חופשה בים 6

טאגאנרוג חג בים 7

טאגאנרוג חופשה בים 8

טאגאנרוג חג בים 9