טפט עבור חדר השינה בסגנון פרובנס

סגנון הפרובינציה הצרפתית אפשרי יותר ויותרלהיפגש בחלל הפנימי של חדרי השינה. הסיבה לכך היא כי צבעי פסטל עדין, הדפסים פרחוניים unobrusive, ריהוט עתיק יפים וחנויות מקסים מתאים באופן מושלם לאווירה נינוחה של שאר החדרים ולתרום הרפיה. כדי ליצור מחדש את הסגנון של פרובנס בפנים של חדר השינה, אתה צריך לבחור את הטפט המתאים, שילוב של מוטיבים של צרפת מימי הביניים. אילו קריטריונים הם צריכים לפגוש? על זה להלן.

טפטים בסגנון פרובנס

סגנון זה מרמז על השימושחומרי גימור טבעיים וגוונים טבעיים של סולם הפסטל. לכן הטפט לא צריך להיות בהיר או לכלול גוונים מתכתיים. מעדיפים את הציורים של צבעים טבעיים (פיסטוק, טרקוטה, בז ', לילך, כחול, חלב). כמו קישוט על טפט לחדר השינה בסגנון של פרובנס ניתן להשתמש הדפסים פרחוניים קטנים, כלוב או חיקוי של טיח מרקם. אם תרצה, את הקירות ניתן להדביק עם טפט בהיר עם דפוס גיאומטרי פולשנית שלא לתפוס את העין.

הינכם מתבקשים לשים לב כי בסגנון מסורתיטפט פרובאנס אינו בשימוש כלל. קירות הם trimmed עם לוח גרגרים, טיח גס או לבנים. אם אתה רוצה להתקרב לקונספט של סגנון זה, אתה יכול לנסות לשלב את הטפט עם החומרים המפורטים. במקביל, עדיף להדביק את הטפט בראש המיטה להתמקד רהיטים.

מבטאים נכונים

מעצבים רבים מייעצים לשכפל טפטהדפס על וילונות, כיסויי מיטה וכריות. לפיכך, החדר הופך להיות אפילו יותר מפלרטט. וכמובן לא לשכוח להשתמש אביזרים בצורת פסלוני פורצלן, אגרטלים עם פרחים טריים, מנורות עם אהילים בד.

ריהוט חדר שינה בסגנון פרובנס 1

ריהוט חדר שינה בסגנון פרובנס 2

ריהוט חדר שינה בסגנון פרובנס 3

ריהוט חדר שינה בסגנון פרובנס 4

ריהוט חדר שינה בסגנון פרובנס 5

ריהוט חדר שינה בסגנון פרובנס 6

ריהוט חדר שינה בסגנון פרובנס 7

ריהוט חדר שינה בסגנון פרובנס 8

ריהוט חדר שינה בסגנון פרובנס 9