יד, פינלנד

סקי Resort Ruka בפינלנדאחד מאתרי הנופש הפופולריים ביותר של לפלנד. אתר הנופש ממוקם מעט מדרום לחוג הארקטי, והוא נושא את הכותרת הראויה של שער הזהב של לפלנד. אתר סקי זה הפך כמעט בן שישים - גיל מכובד ומשמעותי. בחירה לנוח את היד בפינלנד, תקבל הרבה הופעות וזיכרונות מדהימים.

איך להגיע Ruka נופש בפינלנד?

שדה התעופה הקרוב ביותר הוא פינלנד, שממנו אתה יכוללהגיע Ruka, הוא Kuusamo, עיר הממוקמת 30 ק"מ Ruka. אתר הנופש מקוסאמו נגיש בקלות על ידי אוטובוס רגיל, אשר הולך לעתים קרובות למדי.

אתה יכול גם להגיע Ruka על כביש N5 מהלסינקי. מסלול זה הוא 840 ק"מ.

ובכל זאת, כאופציה, אתה יכול להגיע Ruk, באמצעות שירותי הרכבת. הדרך הקלה ביותר להגיע לשם היא ברכבת מהלסינקי לאולו, ושם אתה כבר יכול להגיע ל Ruka על ידי אוטובוס קבוע.

אילו מסלולים אלה נוח יותר - זה תלוי בך.

סקי Ruka

ועכשיו בואו נסתכל מקרוב על הנופש עצמו ואת הבידור כי זה יכול לספק תיירים.

  1. עונה. עונת הסקי נפתח ברוקה כבר באמצעאוקטובר, והוא מסתיים שם רק במחצית השנייה של יוני. ביד, העונה נפתחת מוקדם יותר מאשר באתרים אחרים בפינלנד, בזכות שלג מלאכותי. זהו ללא ספק יתרון גדול של הנופש, אשר מושך אליו אנשים רבים להוטים להתגלגל במדרונות מכוסים שלג, כאשר זה רק אוקטובר או אפילו בקיץ.
  2. מיקום. רוב אתרי הסקי בפינלנדממוקם על גבהים קטנים, אבל Ruka הוא עניין אחר לגמרי. סקי Resort Ruka ממוקם בהרים אלה, אשר גובהם מגיע כמעט 500 מטר מעל פני הים.
  3. מדרונות. בשל מיקומו, המדרונותResort Ruka בפינלנד יהיה מעניין, הן למתחילים והן לאנשי מקצוע. בין עשרים ושמונה השבילים, הממוקם בחלקים שונים של ארבעת ההרים, כולם יכולים למצוא את האידיאל המתאים לרמה שלהם.
  4. מעליות. כאן הכל פשוט מדהים - הקישור מריםבינם לבין עצמם כל המדרונות, כך שאתה יכול לרכוב בכל מקום, מבלי לדאוג לבעיות ההתאוששות, אשר יכול להפריע באתרי נופש רבים, שם מעט מדי מרים.
  5. לינה. כמו כן בבקשה וקוטג'ים עץ חמוד פנימהיד הדומה להופעתה של בקתות צפוניות חמורות כאלה, המשתלבות היטב בנוף מכוסה שלג. אבל למרות החומרה החיצונית, בתוך קוטג'ים אלה מאובזרים - תמצאו כל מה שאתה צריך, מן הכלים וכלה בטלוויזיה.
  6. בידור אחר. כמובן, ב Ruka תוכלו למצוא לא רק את זה, אבל גםבידור רבים אחרים שלא יעזבו אותך אדיש. ביניהם - קרוס קאנטרי סקי, כלב וצבי הצבאים, קרטר החורף, דיג קרח, צלילה בחורף, ספארי snowmobile, שחייה בחור הקרח הרבה, הרבה יותר. עבור ילדים זה יהיה מעניין לבקר את ביתו של סנטה קלאוס, ולא רק לילדים זה יהיה מעניין, אלא גם למבוגרים, כי כולם צריכים אמונה באגדה. כמובן, באתר הנופש תמצאו בתי קפה, חנויות, באולינג וכו '. באופן כללי, אפשר לומר, כולם ימצאו בידור לטעם האישי שלהם.

אתר הנופש Ruka סקי הוא דוגמה מושלמתחופשה חורף אידיאלי בפינלנד. כאן אתה ואוויר צח, מדרונות מכוסים שלג, שירות מעולה. זה נחמד בפינלנד באתר הנופש של Ruka ואת ראש השנה להיפגש, אתה יכול אפילו לבקר את מעונו של Sante בערב השנה החדשה. אבל בכל זמן אחר, שאר כאן יהיה בהיר מאוד, מעניין ובלתי נשכח.

יד, פינלנד 1

יד, פינלנד 2

יד, פינלנד 3

יד, פינלנד 4

יד, פינלנד 5

יד, פינלנד

יד, פינלנד 7

יד, פינלנד 8

יד, פינלנד 9