סקי נופש ylläs

הם אומרים כי הפינים אוהבים כל כך סקיסקי כי הם מוכנים להיות עליהם מיד, ברגע פתית השלג הראשון נופל על הקרקע. אז זה או לא - קשה לשפוט. דבר אחד בטוח - בכל מקום בעולם לא תמצאו כזה מבחר עצום של אתרי סקי מאובזר היטב לילדים ומבוגרים, כמו בפינלנד. נלך לאחד מהם בסיור וירטואלי היום.

סקי נופש Ylläs, פינלנד - תכונות מיוחדות

בין חבריו, Ylläs הוא מכובד להפליאכמה גורמים בבת אחת. ראשית, הנה כיסוי השלג היציב ביותר, כלומר, כאשר אתה מחליט ללכת על הכונן, המדרונות בבקשה רק את המדינה האידיאלית. שנית, Ylläs הוא שונה pleasantly ואת מגוון ואורך השבילים, כמו גם את ההבדל בגבהים עליהם. לא משנה מה סוג של סקי אתה מעדיף, Ylläs יצר תנאים אידיאליים לעשות את זה.

הר נופש yllas_1

Ylläs סקי Resort, פינלנד - מדרונות

לאורחים שלו, Ylläs שמחה להציג את האידיאלמדרונות מטופחים היטב, בסך הכל 43 חתיכות. במקביל, 13 מהם מצוידים במערכת תאורה, כלומר, אתה יכול לרכוב עליהם לאחר רדת החשכה. 20 מסלולי סקי של אתר הסקי Ylläs מיועדים לילדים ומתחילים. כמו הילדים ומצוידים בהם במיוחד את המסלול "פורמולה", שיש בו הרבה סיבובים, קפיצות ואפילו מנהרות. בנוסף, ילדים מתחת לגיל 7 זכאים לשימוש חופשי בכל מעליות הנופש, בתנאי שיש להם קסדה מיוחדת על הראש.

סקי נופש ylläs_2

רבים Yullas מסלולים לחצות אחד את השני,אשר עושה החלקה על אותם בכל פעם ייחודי. מסכים, זה מפתה - לא רק לעבור מספר מסוים של קילומטרים על מגלשים כל יום, אבל לעשות את זה בכל פעם בדרך חדשה. והכי חשוב - במרדף אחר גיוון, לא ללכת לאיבוד.

סקי נופש yllas_3

Ylläs סקי Resort, פינלנד - בידור

כמו אתרי נופש רבים אחרים בפינלנד,Ylläs הוא מרוצה לא רק על ידי אוהדי סקי הרים, אלא גם על ידי כל אוהבי שיש זמן טוב. זה יהיה כמעט בלתי אפשרי להימנע נסיעה לחוות איילים או טיול snowshoes, דיג קרח או רכיבה על סוסים. אל תשכח את המסורתי עבור צבי ו מזחלות כלבים. וכמובן, מה נופש פינית יכול לעשות בלי משכנו של סנטה קלאוס? עבור אליו לביקור כנראה רוצה ילדים וילדים גדולים יותר.

סקי נופש yllas_4