בתי מלון הטובים ביותר בבודפשט

בודפשט היא אתר נופש עתיק עם תרמיקהמקורות, ארכיטקטורה מדהימה, אווירה של ימי הביניים ואירוח סלאבי. הרבה תיירים ממהרים לכאן, כדי לראות במו עיניהם את המראות המפוארים של העיר או לשפר את בריאותם. וכי השאר היה יפה, אתה צריך לשקול את המקום של לינה זמנית. אז, אנחנו אגיד לך על המלון הטוב ביותר בבודפשט.

בו 18 מלון סופריור בבודפשט

מלון בו 18 הוטל סופריור מתאים לכםתיירים המעדיפים אלגנטיות פשוטה ושירות מעולה במחיר מספיק. הוא ממוקם היטב - ליד המלון נמצאים המראות המפורסמים של בודפשט - בית האופרה הממלכתי ההונגרי והגבעה. כל החדרים של המלון יש עיצוב מיוחד ונוחות.

מלונות ב תמונת בודפשט 1

התמונות הטובות ביותר budapest תמונות 2

מלון אקווינקון קורינתיה

בין המלונות בבודפשט עם מעיינות תרמייםמורכב "Aquincum Corinthia" בולט כי זה רק חמישה כוכבים מורכבים. בנוסף לחדרים המרוהטים להפליא, המלון כולל מרכז רפואי משלו עם חדרי כושר, בריכת שחייה עם מים תרמיים וספא ספא.

מלונות 3 כוכבים ב Budapest

בתי מלון הטובים ביותר ב budapest תמונה 4

מלון Danubius Grand Hotel Margitsziget בבודפשט

את מיטב המלונות בבודפשט ניתן לייחסארבעה כוכבים "Danubius Grand Hotel Margitsziget", הממוקם בפארק ציורי על האי מרגיט ליד מרכז העיר. בנוסף על נהלים בריאותיים כללי (עיסוי, אלקטרו, balneotherapy, הידרותרפיה), נופשים לקבל סיוע מוסמך לטיפול במגוון של מחלות.

בתי מלון הטובים ביותר ב Budapest תמונה 5

בתי מלון במחירים סבירים בבודפשט תמונה 6

מלון סופיטל בודפשט גשר מלון

בין המלונות הטובים בבודפשט בולטתסופיטל בודפשט גשר גשר קטגוריה 5. כאן אתה יכול לעצור אם הגעת לעיר כדי לראות את המראות. הוא ממוקם בלב ליבה של העיר בחוף הדנובה. החדרים מציעים נופים מדהימים של הנהר עצמו, הטירה המלכותית וגשר השרשרת.

בתי מלון 3 כוכבים ב Budapest - Booked.co.il

בתי מלון הטובים ביותר ב budapest תמונה 8

מלון "בוסקולו בודפשט, אוטוגרף אוסף" בבודפשט

במרכז לא הרחק מבית האופרהבניין מפואר של המאה תשע עשרה הוא המלון הטוב ביותר לא רק בבודפשט אלא גם ברחבי הונגרים בשנת 2014 תחת הגרסה «Tripadvisor» ( "בחירתה נוסע 2014) -.«Boscolo Budapest, Autograph Collection»החדרים המפוארים ומרוהטים בריהוט איטלקי אלגנטים, נברשות יפות מוראנו זכוכית מעוטר טפט משי. הוא כולל ספא, סאונה, בריכת שחיה מרכז כושר.

בתי מלון הטובים ביותר ב budapest תמונה 9

את המלונות הטובים ביותר ב Budapest תמונה 10