סופיה פארק

לסופיה פארק באומן יש זמן רב וראוי בהחלטנקרא אחד המקומות היפים והרומנטיים ביותר באוקראינה. ממוקם על גדות נהר Kamenka, בחלק הצפוני של העיר אומן באזור צ'רקאסי של אוקראינה. סופיה פארק כבר מכה מבקרים במשך יותר ממאתיים שנה עם היופי העדין של צמחים אקזוטיים, בריכות, מפל ומפלים, מערות ופסלים עתיקים.

סופייה: נולדה מאהבה

ההיסטוריה של פארק סופיה החלה בשנת 1796 הרחוקהשנה, כאשר איל ההון הפולני סטניסלב פוטוצקי, מאוהב באשתו סופיה, החליט להציג לה את יצירת מופת זו של אמנות הנוף. מיתוסים ואגדות של יוון - מקום הולדתה של סופיה - וסיפור משפחת פוטוצקי מתעוררים לחיים בקומפוזיציות האדריכליות של הפארק. ביתן שלג לבן צמחייה, טרסה מוזות, יצירות סמלי, פסלים רבים של גיבורים של מסורות עתיקות ופילוסופים היו כדי להפיג את הכמיהה של האישה היוונית היפה.

הכתובת שהשאיר הנסיך פוטוצקי עצמו על אחד המערות היא סמלית מאוד: "מי שלא מאושר - שיבוא וייהיה מאושר. ומי שיהיה מאושר יהיה עוד יותר מאושר ".

סופיה פארק תמיד יפה, בכל עת של השנה שלא ביקרת בה.

  1. בחודשי הקיץ החמים - במיוחד הפארק יפה במיוחד. זה היה בקיץ Sofiyivka ישמח המבקרים עם אגן מים קרים, gazebos נעים וסמטאות מוצלות, שבו אתה יכול להתחבא מן החום מתיש.
  2. סופיה חונה בקיץ

  3. סופייבסקי חונה בסתיו - זה מותרות מרוסן של צבעים בהירים וטיולים רומנטיים לאורך השבילים זרוע זהב של עלים שנפלו. ובכל זאת - תחושה של שלום ואהבה, אשר רווי בטבע.
  4. סופיה פארק בסתיו

  5. חורף סופיה - זה אגדה אמיתית. להיכנס לפארק, נראה כי רק סביב העצים ייצאו דמויות נהדרות להתחיל את הריקוד המדהים שלהם. זה רק פעם אחת לראות את היופי כי היה קפוא זרועים שלג לבן טהור, ואת המחזה הזה יישאר זיכרון לכל החיים.
  6. סופיה חונה בחורף

  7. אבל אחרי ביקור אומן Sophievsky פארק באביב, אתה תיפול לגן עדן אמיתי של ירק ופרחים, לטבול את עצמך באווירה של אהבה והערצה של היופי של הטבע.
  8. סופיה פארק באביב

בנוסף לטיולים והליכות בפארק, אתה יכוללרכוב על סירות וגונדולות, לשחות לאורך נהר תת קרקעי Acheron, לנסוע דרך הפארק על סוסים על המרכבה, פשוט להירגע בצל של עצים עתיקים. אחד arboretums המפורסם ביותר של אוקראינה הוא תמיד שמח לאורחים: הוא אף פעם לא ריק, יש תמיד אלה שרוצים לצלול לתוך האווירה המדהימה של Sofiyivka ולהיות מעריץ שלה.