מסע אל העתיד - 10 מקומות עתידניים של כדור הארץ /

בכוכב הלכת שלנו יש מבנים רבים,להישאר בו מעורר תחושה שאתה בעתיד הרחוק, כל כך יוצא דופן הוא הארכיטקטורה שלהם ואת העיצוב. הדירוג המוצע אינו מתיימר להיות אובייקטיביות מוחלטת, אך אנו מבטיחים לך כי לאחר ביקור במקומות אלה, תקבל רושם בל יימחה!

1. גני חורף בסינגפור

קומפלקס של שני מבנים ענקיים - כיפותהוא ממוקם במרכז גני הפרק ידי המפרץ בחוף המפרץ. מבנה אדריכלי, למרות גודלו, נראה הודות שברירי ובקלות כדי שילוב של שטחים גדולים של תקרות זכוכית ומתכת. חממות ייחודיות סיפק ציוד אקלים ההייטק, צמחים טרופיים הם וים תיכונית. הקומפלקס הוענק בפסטיבל אדריכלות העולם ב 2012 והוא זכה בתואר "הבניין הכי טוב בעולם."

המסע אל העתיד - 10 מקומות עתידניים של כוכב הלכת 2

מסע אל העתיד - 10 מקומות עתידניים של הפלנטה 3

2. תנור סולארי בצרפת

המבנה נוצר כדי ללכוד השמשקרניים ויצירת טמפרטורות גבוהות באודליו, מכוסות לחלוטין במראות מעוקלות. בזכות האנרגיה העצומה, מתכות נמס, וסגסוגות חדשות נוצרות.

מסע אל העתיד - 10 מקומות עתידניים של הפלנטה 4

מסע אל העתיד - 10 מקומות עתידניים על הפלנטה 5

3. ביצה הבניין בסין

המרכז הלאומי לאמנויות יפות בסיןממוקם באופן חופשי בבניין כיפה, שקוע חלקית במים. המשקף על פני המים, הבניין רוכש טופס ביצה מושלמת. ב "ביצון" יש אולם קונצרטים, בתי דרמה ואופרה, מתחת למים יש מסדרונות, אנפילדות, יש מוסך ענקי ואגם מלאכותי.

מסע אל העתיד - 10 מקומות עתידניים של הפלנטה 6

מסע אל העתיד - 10 מקומות עתידניים של הפלנטה 7

4. תחנת רדיו קרקוב RMF FM בפולין

תחנת רדיו פולנית עממית בחרהסגנון זר עבור המשרד שלך. כיפות המתכת משובץ באבנים ומשולבות במכלול אחד בעזרתם של מסדרונות אבוביים. המבנה דומה למושבה של מתנחלים על מאדים.

מסע אל העתיד - 10 מקומות עתידניים על הפלנטה 8

מסע אל העתיד - 10 מקומות עתידניים של הפלנטה /

5. בית רובוט בתאילנד

אפילו להסתכל בבניין של בנק גדול בבנגקוק,אתה מבין שבמוסד זה הכל מאוד טכנולוגי וממוחשב. בנייה יוצאת דופן נראית כמו שנאי רובוט ענק מסרטים פנטסטיים.

מסע אל העתיד - 10 מקומות עתידניים של הפלנטה 10

מסע אל העתיד - 10 מקומות עתידניים של כדור הארץ

6. פארק נאמבה ביפן

על מורכבות רב שכבתית בעיר אוסקה נוצרפארק מדורגים עם עצים ומזרקות. Namba הולך ישירות לכביש, שממנו אתה נופל בקלות לתוך הקרירות הירוקה של מדשאות, סלעים, מפלים ובריכות.

המסע אל העתיד - 10 מקומות עתידניים של הפלנטה /

מסע אל העתיד - 10 מקומות עתידניים על הפלנטה 13

7. מלון בורג 'אל ערבי באיחוד האמירויות הערביות

מלון מפורסם בדובאי, בצורתמפרש ענק, בנוי על אי שנוצר באופן מלאכותי. הבניין הוא 321 מטר ויש לו פנים מפוארים עם עלה זהב ושיש באיכות גבוהה. דרך החלונות הענקיים מהרצפה ועד התקרה, פנורמות יפות של חוף דובאי נפתחות.

המסע אל העתיד - 10 מקומות עתידניים של הפלנטה 14

מסע אל העתיד - 10 מקומות עתידניים של הפלנטה /

8. דיור מורכב Waldspirale - "יער ספירלה" בגרמניה

קומפלקס מגורים ייחודי "יער ספירל" בדרמשטדט פוגעת בדמיון עם המבנה שלה בסגנון ביוני. המבנה בן 12 הקומות, בעל צורת קליפה, מרוצה בצבעי ססגוניות, ועל הגג העולה במעלה הגבעה, נמתח הגן האמיתי.

המסע אל העתיד - 10 מקומות עתידניים של הפלנטה 16

מסע אל העתיד - 10 מקומות עתידניים של הפלנטה /

9. אצטדיון אצטדיון הלאומי בייג'ינג - "קן הציפור" בסין

האצטדיון הלאומי בבייג'ינג נקרא הסמןבנייני ספורט של דור חדש. שטח הבניין של 250000 m2 מאכלס 100,000 מושבים. מבט עתידני על מתקן הספורט המצורף לבטון מזוין ענקי ומבני מתכת ארוגים בצורה יוצאת דופן ביותר.

מסע אל העתיד - 10 מקומות עתידניים של הפלנטה /

המסע אל העתיד - 10 מקומות עתידניים של הפלנטה 19

10. לוטוס - בית התפילה הבהאי a.k.a לוטוס המקדש בהודו.

הבית של אמונה בניו דלהי נקרא בית המקדש של לוטוס על שלהעיצוב מקורי הדומה לפרח יפה. בניין השלג לבן בנוי משיש בטון יווני לבן. המקדש ממוקם מעל פארק נרחב, בשטח הכולל 9 בריכות. כל יום במקדש הם שירותים.

מסע אל העתיד - 10 מקומות עתידניים של הפלנטה

מסע אל העתיד - 10 מקומות עתידניים של הפלנטה /