טירות של בלארוס 1

טירות מימי הביניים הן לא רק עלטריטוריה של מערב אירופה, כפי שרבים מאמינים. המדינה הידידותית השכנה של רוסיה הרפובליקה של בלארוס יש יותר ממאה טירות שונות על שטחה. על פי תוכנית המדינה, לפני סוף 2015 כל הטירות של בלארוס צריך להיות משוחזר. כמה מבנים הם עכשיו חורבות, אבל לא מעט טירות עתיקות של בלארוס יש מראה נאה למדי.

בלארוס: טירת Nesvizh

פעם אחת היה נסוויז'ק אחד מהכי הרבהערים רבת עוצמה בסמיכות הליטאית הגדולה. נבנה באמצע המאה ה -16, טירת Radziwill המפואר הוא האטרקציה העיקרית של העיר. בחדרים יש תערוכה המוזיאון לספר על ההיסטוריה של הבניין המלכותי ואת החיים של הבעלים האריסטוקרטי שלה. הספרייה של הטירה היא אוסף הספרים המפורסם ביותר של המדינה. טירת Radziwill בבלרוס מופיע ברשימת המורשת התרבותית העולמית של אונסק"ו יחד עם Pushcha Belovezhskaya ומר Castle.

טירות של בלארוס 2

טירות של בלארוס 3

בלארוס: עולם הטירה

המפורסם אובייקט היסטורי בלארוס - טירהבעולם הוא מורכב אדריכלי שלם. על בסיס חובה, הביקור שלו כלול בתוכנית טיולים ברחבי הארץ. ממוקם באזור Grodno, הטירה נבנתה באמצע המאה ה -16 ועל ההיסטוריה הארוכה שלה רכשה מספר אגדות על אירועים מסתוריים המתרחשים בשטח של המתחם. יותר מפעם אחת הסיפור שלו הפך לסיפור של סרטי הרפתקאות היסטוריים. סינמטוגרפים שמחים גם להשתמש באולמות הטירה המשוחזרים ונופים מקומיים לצילומים. על שטח המוזיאון יש כמה בתי קפה קטנים שבהם אתה יכול לקבל חטיף ומנוחה.

טירות של בלארוס 4

טירות של בלארוס 5

בלארוס: טירה Lida

אחד הטירות העתיקות ביותר מימי הבינייםבלרוס - טירת אבן בלידה נבנתה במטרה צבאית-הגנתית במאה ה -14, כאשר הצלבנים הגבירו את המתקפה על אדמות בלארוסית-ליטא. הטירה בנויה כמו כנסיית אביר כדי להתנגד ביעילות לאויב. כיום, שחזור של הקירות והמגדלים של המבנה האדריכלי מתבצעת באופן פעיל, אבל חלק טירת לידה פתוח לטיולים. בקיץ מופעלים מופעים תיאטרליים ואורחי אביר למופת, ובחורף נשפך אל החצר קרש קרח נרחב.

טירות של בלארוס 6

טירות של בלארוס 7

בלארוס: טירת ביכוב

טירת ביכוב - ארמון מורכב בסגנוןהבארוק, הוקם במאה ה XVII על גדות הדנייפר ב Bykhov. כמה מבנים של המתחם ממוקמים בצורה כזו כי שטח סגור נוצר. במרכז הבניין הראשי יש מגדל שמירה גבוה. מלבד הארמון, המתחם כולל מגדלי הגנה חשופים, הממוקמים בפינות המבנה ובצריפים. כיום, העבודה מתנהלת כדי לשחזר את הטירה ולהעביר אותו לקרן המוזיאון של בלארוס, אשר נותן תקווה כי המבנה המלכותי בקרוב לרכוש חיים השני.

טירות בלארוס 8

טירות של בלארוס 9

בלארוס: טירה בקוסובו

טירת קוסובו (ארמון פוסלובסקי) וסביבתההפארק שלה נוצרו במחצית הראשונה של המאה XIX. הבניין מורכב מ -12 מגדלים בסגנון הגותי, המסמלים את חודשי השנה. בארמון של פוסלובסקי יש כ -100 חדרים. נכון לעכשיו, יש עבודות שיקום משמעותי בטריטוריה של טירת קוסובו, אשר במשך כמעט 200 שנים של קיומו שוב ושוב נבזז, הצתה. ב -2016 מתוכננת העיזבון של פוסלובסקי להיות משוחזר לחלוטין כמכלול מוזיאוני.

טירות של בלארוס 10

טירות בלארוס 11

בנוסף טירות הישן בלארוס, אתה יכול לבקרועוד חפצים היסטוריים ששרדו עד היום: מנזרים, קתדרלות, אחוזות אריסטוקרטיות ועוד הרבה דברים שעשויים לעניין גם תיירים מתוחכמים.

בנוסף, בלארוס מפורסם כמדינה המעניינת עבור agrotourists, כמו גם אוהבי נופש פעיל, שאפתנית אתרי הסקי שלה.