הייד פארק הוא הפארק המפורסם ביותרלונדון, אשר הפופולרי ביותר בקרב המבקרים והתושבים של העיר. הייד פארק הוא 1.4 ק"מ 2 בלב לונדון, שם תוכלו להירגע בטבע, בעזרת הברכות המודרניות של הציוויליזציה, ולגעת בחלק מההיסטוריה של המדינה.

הייד פארק בלונדון

ההיסטוריה של היצירה של הייד פארק תאריכי חזרה המאה ה -16,כאשר הנרי השמיני הפך את שטח הציד המלכותי לאדמות שהיו שייכות בעבר למנזר וסטמינסטר. במאה ה -17 צ 'ארלס אני פתחתי את הפארק לציבור. תחת צ'רלס השני, עשו האצילים האנגלים טיולים בכרכרות של כביש השדרה המוארת המוארת במנורות שמן בין הארמון של סנט ג'יימס לארמון קנסינגטון. בהדרגה הפך הפארק והשתכלל והפך למקום נופש מועדף, הן אריסטוקרטיה והן אנשים רגילים.

הייד פארק בלונדון

מהו פארק הייד המפורסם?

ב הייד פארק כמה אטרקציות מעניינות עבור לונדון.

פסל אכילס בהייד פארק

ליד הכניסה הייד פארק הוא פסל אכילס, שהוקם בשנת 1822. למרות שמו, הפסל מוקדש לניצחונות של וולינגטון.

הייד פארק בלונדון 3

מוזיאון וולינגטון

מוזיאון הדוכס מוולינגטון מציג פרסיםהמפקד המפורסם והציבה תערוכה עשירה של ציורים. ליד המוזיאון לזכר הניצחון בווטרלו בשנת 1828 נבנה קשת טריומפל.

הייד פארק בלונדון 4

הייד פארק בלונדון

פינת ישיבה

מאז 1872 בחלק הצפוני-מזרחי של הייד פארקהוא פינה של הדובר, שבו ראש הממשלה הורשה להתנדב לדבר על כל נושא, כולל דיון בתמלוגים. מאז, פינת הדובר אינה ריקה. היום, מ -12: 00, דוברי חובבים מבצעים את נאומיהם הלוהטים בכל יום.

הייד פארק בלונדון

אזכרה לכבוד הנסיכה דיאנה

מדרום מערב האגם הוא מזרקה יפה של זיכרון של הנסיכה דיאנה, שנעשו בצורת אליפסה, אשר נפתח בשנת 2004 על ידי אליזבת השנייה.

הייד פארק בלונדון

הייד פארק בלונדון 8

בית קברות בעלי חיים

בהייד פארק יש יוצא דופןמקום מעניין - בית הקברות של בעלי החיים, שאורגן על ידי הדוכס מקיימברידג 'לאחר מות החיות האהובות על אשתו. בית הקברות פתוח לציבור רק פעם בשנה. הנה יותר מ 300 מצבות אבן של חיות מחמד.

הייד פארק בלונדון

אגם סרפנטין

בשנת 1730 במרכז הפארק תחת כיווןהמלכה של קרולינה הפכה אגם מלאכותי סרפנטין, שנקרא כך בגלל צורתו דומה לנחש שבו מותר לשחות, ובשנת 1970 נפתחה גלריה סרפנטין - גלריה לאמנות שמציגה מבקרים באמנות המאה ה -20.

הייד פארק בלונדון

הנוף של הפארק מאורגן היטב ומהורהר: עלים רחבים עם מדשאות מטופחות חלופי עם עצים, מספר רב של כבישים חוצים את הפארק, נתיבים נפרדים עבור רצים, רוכבי אופניים וטיולי סוסים. הפארק מעוטר עם ערוגות פרחים וערוגות פרחים, מזרקות, ספסלים ודמויות עילית נמצאים בכל מקום.

הייד פארק בלונדון

הייד פארק בלונדון

כאן אתה יכול לקבל זמן נהדר: לשחק טניס, לשחות סרפנטיין האגם ידי קטמרן או סירה, להאכיל את הברווזים, ברבורים, סנאים ויונים, רכיבה על סוסים, כמו גם קורול קרל לי, פיקניק משחקים על הדשא, אימון או סתם לטייל. הייד פארק - מקום שבו שונים אירועים חגיגיים, פסטיבלים, מפגשים וקונצרטים. אבל אם אתם מחפשים בשלום פרק ופרטיות, אתה יכול למצוא כאן מקום שקט וציורי.

הייד פארק בלונדון 13

כניסה לשטח הייד פארק בלונדוןחופשי ופתוח מהבוקר עד הערב כל השנה. טיולים אל הפינה היפה הזאת בלב לונדון הם תמיד בלתי נשכחים, במיוחד במהלך חג המולד.