פארק אירופה

ממוקם בגרמניה בעיר רוסט,פארק אירופה (אירופה פארק) הוא אחד הפארקים השעשועים ביותר באירופה. נפתח ביולי 1975, הוא היום האירוע השני ביותר ביקר באיחוד האירופי לאחר דיסנילנד בפריז. בשנת 2013, זה היה ביקר כמעט 5 מיליון מבקרים, עם 80% מהם מגיעים שוב. יש הכל עבור משפחות: אטרקציות, אזורי נושא, פארקים, קולנוע 4D, כמו גם בתי מלון, מסעדות ובתי קפה. פארק אירופה מוכר כאחד הטובים בעולם.

אירופה הפארק ממוקם על 94 דונם עם חלוקה 16 אזורים נושאיים

האזור התימטי הראשון, המוקדש לאיטליה,הופיע כאן בשנת 1982, ומאז רשימת האזורים המיוצגים בפארק מתחדשת כל הזמן. היום יש אזורים נפרדים של 12 מדינות של האיחוד האירופי ורוסיה.

כל אזור מציג את המדינה כאילוהצד מוכר, אבל באותו זמן אתה מצפה הפתעה נעימה. זה נעשה בכוונה, כך המבקרים של הפארק התרשמו כי הם ביקרו והתוודע עם כמה מדינות בבת אחת. כמו כן, בנוסף לאזורי נושא מסומנים, יש "ארץ של הרפתקה", "עולם הילדים" ו "יער הפיות של גרים".

סיור באירופה-פארק בגרמניה

בכניסה מקבלים את פניכם פסל גדול של פסל של Euro-Mouse, ואחריו "מזרקה של מפגשים", משרדי כרטיסים ובניין הכניסה. הפארק מתחיל בשדרה הגרמנית.

עבור תנועה נוחה ברחבי השטח, הנוסעים יכולים להשתמש במונורייל, EP-Express או ברכבת פנורמית המסיעה נוסעים בין חלקים שונים של הפארק.

אחד המראות הזכורים ביותרהפארק הוא כוכב הכסף - רכבת הרים המהירה ביותר ואת הגבוה ביותר באירופה, גובהם הוא 73 מ ', אורך הוא 1620 מ', בעוד המהירות עליהם מתפתח עד 127 קמ"ש. הגבעה הזאת נמצאת באזור "גרמניה".

של שקופיות יוצא דופן ניתן להבחין עץSlides וודאן באזור איסלנד, אשר בדרכם עם שתי שקופיות אחרות, ואת השקופית מים "פוסידון" באזור "יוון", שבו במהירות של 70 קמ / שעה אתה זז כתמים נוצצים. בסך הכל בגן היורו אתה יכול לרכוב על 11 שקפים של עיצובים שונים על מגוון רחב של אטרקציות נושא, המיועד הן למבוגרים והן למבוגרים.

הפארק מציע גם את המבקריםלראות מופעים שונים, לילדים יש בתי קולנוע לילדים ובובות. כל יום יש תהלוכות ססגוניות. 4D קולנוע, בהתאם לנושא של היום מראה 15 דקות של סרטים עם אפקטים מיוחדים. כ -50 חנויות מזכרות מציעים לקנות מזכרות זיכרון.

על שטח הפארק, כנסים ופסטיבלים מוחזקים כל הזמן, מבוצעים באופן קבוע טלקיסטים.

חורף אירופה פארק בגרמניה בפעם הראשונהרק בדצמבר 2001, ועל חורף 2012 הוא ביקר על ידי כ 500,000 אנשים. בתקופה זו הפארק משתנה: יש קישוטים לחג המולד ושוק חג המולד, גלגל פריס מיוחד, מגרש החלקה ועוד.

יומי הפארק לוקח כ -50 אלףמבקרים, עבור לינה אשר בנויה שנקרא שנקרא Evropa-Park Resort, המשלבת חמישה בתי מלון, בית הארחה הממוקם ליד הכניסה הראשית לפארק, ואת אתרי קמפינג. המלון הראשון הופיע כאן רק בשנת 1995, הוא קיבל 4 *, ויש לו 182 חדרים מפוארים.

עלות הכניסה לפארק אירופה לשנת 2014 הינה:

  • עבור 1 יום לילדים 4-11 שנים - 36 €, למבוגרים - 41 €;
  • עבור 2 ימים לילדים 4-11 שנים - 68 €, למבוגרים - 77 €.

כיצד להגיע לפארק אירופה בגרמניה?

העיר Rust, שם ממוקם פארק אירופה, ממוקמת40 ק"מ פרייבורג, ליד המקום שבו גרמניה, צרפת ושווייץ גובלים. ב 80 ק"מ יש הנופש הגרמני באדן באדן, ב 60 ק"מ - שדה התעופה ב שטרסבורג, ב 183 ק"מ - שדה התעופה של ציריך, ב 240 ק"מ - שדה התעופה של פרנקפורט ו 380 ק"מ - מינכן. ההגעה לפארק היא הנוחה ביותר ברכב או באוטובוס. אם הזמנת מלון בפארק או Rust, אתה יכול להזמין העברה.

הפארק האירופי ייתן למשפחה חוויה בלתי נשכחת ומנוחה מדהימה, והכי חשוב - זה משתנה כל הזמן, אז זה יהיה מעניין לחזור.

פארק אירופה

פארק אירופה

פארק אירופה

פארק אירופה

פארק אירופה

פארק אירופה

פארק אירופה

פארק אירופה

פארק אירופה