טירות של בוואריה

אי אפשר לבקר בוואריה ולא רואהטירות מלוכה יפות. הם כולם שונים, וכל האינטרס שלהם. מהן הטירות בוואריה של היפה ביותר, ואלו הם טובים ביותר לביקור מלכתחילה?

טירת נוישוונשטיין בבוואריה (גרמניה)

זוהי אחת הטירות המפורסמות של לודוויג השני, אשרנבנה מלך בוואריה. תיירים להכות את המראות אדריכליות נוף ציורי סביב הטירה, בגלל בנייתו צריכה לקצץ הרמה של סלע ככל 8 מטרים למטה! בשינה מלכותית זה נוישוונשטיין לא היה מבצר הגנתי, אין מגורים מלכותיים מפוארים שנבנה על גחמה רומנטית של המלך, את העלות של סכום עתק מפואר באותם ימים - 6 מיליון מרקים בזהב ..

מנעולים bavarii1

היום בטירה - האחד המעניין ביותר בבוואריהמקומות לטיולים. אוהבים במיוחד את האוהדים של ספרות כאן, כי לבקשתו של המלך של כל הרהיטים של החדרים ותאי מרווחי מוקדש הקלעים של שירה הגרמני (הסגה של לוהנגרין, שיר Tannhäuser על האגדה של Parzival).

מנעולים bavarii2

בקרבת הטירה יש כמה יפהאגמי גשר, ממנו נשקף נוף נפלא של טירת נוישוונשטיין. ואתה יכול להגיע לכאן ברכבת ממינכן (השתלה) או כביש.

הוהנשוואנגאו - מעון הקיץ של המלכים

באותו הכפר - שוואנגאו - הוא ארמון אחר. הוהנשוואנגאו טירת בבוואריה נקרא לעיתים הברבור הלבן, כי קיימות תמונות רבות של ציפורים לבנות יקרות אלה.

מנעולים bavarii3

הוהנשוואנגאו נבנה במקור על ידי האביריםכמו מבצר, אך במאה ה -16 במירוץ שוואנגאו חדל מלהתקיים, ומאז הטירה נהרסה בהדרגה. שחזור זה התחיל רק שלוש מאות שנים מאוחר יותר על ידי מימוש האמנים ואדריכלים הטובים. מאז הוהנשוואנגאו היה משכנו הקיץ של משפחת המלוכה. היום בטירה הוא פקיד במוזיאון.

ארכיטקטורת הפנים של הטירה שונותממוקם ליד נוישוונשטיין פאלאס. בפרט, יש אלמנטים בולטים של הסגנון הטורקי, העיצוב נשלט על ידי צבעים סגולים סגולים, כמובן, זהב

.

מנעולים bavarii4

מדריכים בטוח לשלם את תשומת לבכם בפסנתר וגנר, הנמצא בטירה, כמו גם קפלה עם אייקונים ייחודיים, שנבחרו על ידי המלך לודוויג.

לינדרהוף טירה בבוואריה

לינדרהוף נחשבת לטירה רק שנבנה בתקופת החיים של לודוויג. הוא גאה בצדק המגורים המפוארים שלו, שנבנו בסגנון הבארוק.

מנעולים bavarii5

פנים עשיר Linderhof מסנוור שפע של עלי זהב, פורצלן, פסלים, שטיחי קיר מרהיבים.

מנעולים bavarii6

מלבד החללים הפנימיים, ציוני דרךלינדרהוף גם אדמות מלוכה, אשר נמתחו סביב: זה פרק גדול עם ברכה ציורית ומערה מלאכותית שנקראה "מערת ונוס". בתקופת שלטונו של קבלות פנים לודוויג התקיימו כאן, ואפילו אופרות.

מנעולים bavarii7

ככלל, לגשת אל הטירה בבוואריה קלה לאמן. כדי לעשות זאת, אתה צריך לבוא לעיירה אובראמרגאו, ולהעביר לאוטובוס שלוקח אותך אל הטירה לינדרהוף.

נימפות פאלאס - נימפנבורג

הוא ממוקם בלב ליבה של מינכן, מה שהופך אותוכ -400 אלף איש בשנה. נימפנבורג ולא להיקרא מתחם הארמון, למעשה, בנוסף לטירה העיקרית, והיא כוללת ביתנים מספר - Badenburg, אמלינבורג ו Pagodenburg. הארכיטקטורה שלהם משלבת את התכונות של סגנון הבארוק הצרפתי הרוקוקו.

מנעולים bavarii8

לפני נימפנברג פאלאס משתרע על פני שטח גדול בצורת חצי עיגול. זה מופרד הערוץ המרכזי, אשר מסיים את השלב המקורי, מעוטר פסלים של אלים עתיקים.

מנעולים bavarii9

הטריטוריה של המתחם משתרע על פני 200 דונם. בנוסף הארכיטקטוני, זה כולל גנים, פרקים, מערות ערוצים. בחלק גדול של גופי מים צפים ברבורים להאכיל אותם - אחד הבידור האהוב של מבקרים.

מנעולים bavarii10