ברלין ידידותית, להיות העיר הגדולה ביותרגרמניה, נותר אחד המטרופוליסטים הירוקים ביותר של האיחוד האירופי. באופן מפתיע, ישנם מעל 2500 פארקים וכיכרות כאן. אחד המפורסמים ביותר בגרמניה הוא טרפטוב פארק. עליו והוא יידונו.

פארק טרפטוב בברלין

טרפטו פארק בברלין

הפארק הונחה בשנת 1876-1888 תחת הפרויקט של גוסטב מאייר במחוז המזרחי של טרפטו, ומכאן שמו.

פארק טרפטוב בברלין 1

הפארק מיד הפך פופולרי בקרב האזרחים, כאןהיו פסטיבלים עממיים, פסטיבלים וירידים, למשל, יריד האמנות של ברלין. מאוחר יותר, החלק המערבי של הפארק היה מקושט עם הפסל של המייסד - גוסטב מאייר.

פארק טרפטוב בברלין

על שטח הפארק בשנת 1946 הוחלטלהקים אנדרטה לזכר המתים בצבא הסובייטי בקרבות על ברלין. אנדרטה לחייל בטרבטו פארק הופיעה כאן בשנת 1946 הודות לעבודתו של פסל ואדריכל: יוג'ין ווכטיך ויעקב בלופולסקי.

פארק טרפטוב בברלין 3

בחלק המרכזי של גדולביציעי כרי אצילה לוהקו דמות ברונזה של לגובה חייל סובייטי של 12 מ ', אשר ביד אחת מחזיק את התינוק, הציל בקרב, ועוד - שחצו את צלב הקרס חרב. ראוי לציין כי אב הטיפוס עבור פסלי חייל-המשחרר ב טרפטו הפרק היה ניקולאי Masalov בעצם הציל את הנערה בהסתערות על ברלין.

פארק טרפטוב בברלין

באמצע המאה הקודמת, הופיע כאן ורודוגני חמניות, שדרות ציוריות חדשות, מזרקה נבנית, הותקנו פסלים חדשים. כמו הפארק הולך לנהר שפרי, מזח קטן עבור סירות העונג בנוי על החוף.

פארק טרפטוב בברלין 5

כיצד להגיע אל טרפטוב פארק?

הדרך הקלה ביותר להגיע אל טרפטוב פארק ברכבתS9 או S7 כדי Ostkreuz. אז אתה צריך להגיע לתחנת Treptower-פארק על קו המעגל S41 או 42. נסיעה לפארק ואוטובוסים (נתיבי 265, 166, 365): הם צריכים לרדת בתחנת Sowjetisches Ehrenmal (Memorial המועצות). הכניסה לפארק היא דרך קשת אבן יפה.

פארק טרפטוב בברלין