טירות סקוטלנד

בחיפוש אחר טירות ישנות ויפהפיותכדאי ללכת לסקוטלנד. אתה תהיה מופתע כמה מבנים מרתקים במיוחד, ספוג בהיסטוריה, יש. ובמיוחד מבדרים יהיה טיול סביב הטירות של סקוטלנד עם הרדיפה, כי ההיסטוריה של המקום ממש מגיע לחיים בסיפורים ואגדות.

טירות רדוף בסקוטלנד

אחד האירועים החשובים ביותר במונחים של אירועים היסטוריים טירת סטירלינג. פעם הוא לקח את המוצלח ביותרבמיקום אסטרטגי, ובכל זאת זה היה מקום מגוריו של הסטוארטס. אבל לא רק את המשמעות ההיסטורית שלו מפורסם הבניין הזה. הטירה של סטרלינג בסקוטלנד ידוע גם כביתה של אישה מסתורית בוורוד. בין הגרסאות, מי בדיוק נודד בקירות הטירה, יש משרתת של מריה סטיוארט עצמה, שהציל אותה באש, וגם זה יכול להיות מריה של סקוטלנד עצמה.

טירות סקוטלנד 1

רק כמה שעות נסיעה מאדינבורו בסקוטלנד ממוקם טירה. המקום הזה ספוג לחלוטין בהיסטוריהמשפחת קמפבל. המוזרות של הבניין הוא הגוון הירוק-ירקרק יוצא דופן שלו, אשר בסופו של דבר רכשה אבנים, ולכן הטירה נראית באמת קסום, נהדר. יש כמה רוחות בבת אחת, וקולות הנבל נשמעים בתקופות. כמעט כל רוחות של טירות בסקוטלנד הם חלק מההיסטוריה ואת הדגש המוזר של המקומות האלה.

טירות סקוטלנד 2

טירת גלמיס בסקוטלנד הוא גם מבנה מסתורי מאוד. במקור זה היה נכס ציד, אבל בהדרגה הוא התרחב והפך לטירה אמיתית. יש אגדה, ויש הרבה מהם, שרוחה של ג'נט דאגלס משוטטת בטירה, רוחו של הדף מתגוררת במגורי המלכה. אבל המפתיע ביותר קצת מפחיד הוא בחוץ נראה לחדר, אשר לא בפנים.

טירות סקוטלנד 3

היסטוריה של טירות המפורסם ביותר של סקוטלנד

טירת דאנוטר בסקוטלנד בתקופות שונות בהיסטוריה היהביצורים רבי עוצמה, ומעון המלכים. למרבה הצער, בשנת 1715 את הטירה ואת הקרקע שמסביב נקנו על ידי חברת הבנייה, לאחר מכן כמעט כל זה הוצא. למרבה המזל, מאוחר יותר טירת דנוטר בסקוטלנד שופצה, ועכשיו יש מוזיאון.

טירות סקוטלנד 4

לבן כמו טירת קריקטורה של סקוטלנד בלייר הוא שונה בתכלית משלוחברים של ימי הביניים. הטירה שימרה את גדולתה עד עצם היום הזה, ובמיוחד את התיירים כמו עיצוב נוף סביב הבניין. טירת בלייר בסקוטלנד היא מוזיאון פעיל, שבו נשמרו ציורים ייחודיים לחלוטין, חלקי רהיטים וחיי היומיום.

טירות סקוטלנד 5

טירת סקוטלנד סטאלקר מיוחד, בזכות מיקומו. באמצע האגם על אי קטן יש מבנה ימי הביניים קטן יחסית. במהלך ההיסטוריה, בעלי הטירה השתנו אחד אחד, אבל כתוצאה מכך הקולונל סטיוארט אלרד, לאחר הבניין הפך רכושו, שוחזר לחלוטין ועשה את הטירה למגורים. ועד היום זה בניין מאוכלס, אם כי הבעלים שלה לא נגד האורחים. זה כמעט רק אחד הטירות של סקוטלנד, אשר כעת בבעלות פרטית.

טירות סקוטלנד 6

טירה איילין דונאן בסקוטלנד ראוי שמגיע למקום הראשון בין הבניינים המצולמים ביותר. זה לא מפתיע, כי המיקום מעל המים, גשר אבן יפה וירק הם פשוט מהפנט.

טירות סקוטלנד 7

הסמל האמיתי ביותר של העצמאות והמאבק לחופש הוא טירת אדינבורו בסקוטלנד. הוא נחשב בצדק לאחד הפופולריים ביותר בגלל המיקום שלו בעיר הבירה, ואת המסתורין שלו, הוא מעולם לא הפסיד. תיירים נמשכים לא רק על ידי הפאר של המבנה ואת עיטורו, אלא גם על ידי האגדות היפות ואת המיתוסים הקשורים הטירה.

טירות סקוטלנד 8

טירת סקוטלנד דן יכול לצפות מן האוהדים מסכי טלוויזיהסדרות רבות וסרטים. הבניין שרד ממש בסדר. יש לה צורה אופיינית בצורת האות L, וכן שני אולמות גדולים. כמעט כל הטירות הישנות של סקוטלנד הפכו לאב טיפוס של מבנים היסטוריים בסרטים, ורבים מהם אפילו מקום הצילום.

טירות סקוטלנד 9