דיסנילנד בטוקיו

טוקיו דיסנילנד - אחד הפארקים הגדוליםבידור בעולם. הוא ממוקם לא בטוקיו עצמה, אבל לא בפאתי שלה, בעיר Urayasu (Chiba). ולידו פארק נוסף - "דיסני סי" וחמישה בתי מלון למשפחות עם ילדים. באופן כללי, היום מורכב נקרא טוקיו דיסני Resort. שער דיסנילנד צמוד מאוד לתחנת מאיהאם.

יפנית דיסנילנד

דיסנילנד בטוקיו הוא אב הטיפוס הראשוןפארק דומה נוצר בסיועו של האנימטור האמריקאי וולט דיסני ב -1955 בקליפורניה. ביפן, היא הופיעה בשנת 1983 והפכה לדיסנילנד הראשונה מחוץ לארה"ב.

על שטח של 80 דונםהתיישב ארבעים ושבעה רוכב בשבעה מגזרים עיקריים: חיות קטנות מדינה (קריטר contry) מערב פרוע מדינה (Westernland) הרפתקאות מדינה (Adventureland), מדינת פנטזיה (פנטזיה), Toon סיטי (עיר הנפשה), העתיד של המדינה (Tomorowland). הבזאר האוניברסלי (בזאר עולמי).

דיסנילנד ביפן הוא ים של הרפתקה,ריגושים ומנוחה בלתי נשכחת. אתה יכול לרכוב יחד על קטר לאורך ההרים, לטוס לתוך "שטח", לצאת לטיול על הספינה טום סוייר.

אם אתה אוהב את האקזוטי, אתה יכול ללכתמסע מסוכן בג'ונגל. בנות יהיה מאוד מעוניין לבקר את הטירה סינדרלה. ועדיין אתה יכול להיות כל הצטלמו עם כמעט כל גיבורי דיסני.

כדי להיות כאן, יום של כיףיעלה לך על 7,000 ין למבוגר ועל כ 5000 ין לכל ילד בגילאי 4-11 שנים. בנוסף, אתה לא צריך לשלם עבור הנסיעה על האטרקציות, הכל כלול את דמי הכניסה.

אגב, אתה יכול לקנות דרכון כניסה עבור 2 או 3 ימים, או אפילו במשך שנה. זמן ההתחלה של הפארק הוא 10 בבוקר, אבל עדיף להגיע מוקדם, כי תמיד יש תורים ענקיים.

דיסנילנד בטוקיו

דיסנילנד בטוקיו 2

דיסנילנד בטוקיו 3

דיסנילנד בטוקיו 4

דיסנילנד בטוקיו 5

דיסנילנד בטוקיו 6

דיסנילנד בטוקיו 7

דיסנילנד בטוקיו 8

דיסנילנד בטוקיו 9