מדפים למסדרון

מדפים למסדרון הם אחד הרהיטים החשובים ביותר של החדר הזה. אחרי הכל, הוא מאחסן מספר גדול של דברים שיש לנקוט כאשר עוזבים את הבית.

מדפים תלויים במסדרון

מדפים תלויים קבועים על הקיר לשמש לאחסון בגדים, אביזרים ועוד טריפלס חשובים.

מדף עבור המסדרון, הוא מבצע שתי פונקציות בו זמנית: אתה יכול לשים מטריות, תיקים או כובעים על פני השטח העליון שלה, לתלות את הבגדים החיצוניים על ווים קבוע מתחת למדף.

מדפים למסדרון 1

מדפי מסדרון

מדפים לחדרים 3

מדף למפתחות במסדרון קבוע בדרך כלל קרובדלתות. שמו ישירות מציין את המטרה הפונקציונלית של המדף הזה. לרוב זה יש גודל קטן. גרסה של מדף כזה יכול להיות מדף פינתי קטן במסדרון.

מדפים למסדרון 4

מדפים לחדר ההמתנה 5

מדפים למסדרון

מדף לכובעים במסדרון יהיה מקום נוח ובמחיר סביראחסון של כל הכובעים. זה יכול להיות קבוע מעל קולב בגדים או בכל מקום נוח אחר. החומר עבור מדף כזה הוא בדרך כלל עץ, סיבית או MDF, אבל אתה יכול למצוא מדפי מתכת למסדרון.

מדפי מסדרון 7

מדפי מסדרון 8

מדפים למסדרון 9

מדף עבור המסדרון מבצעת מספר פונקציות שונות. על זה אתה יכול לאחסן כובעים, מטריות, בגדים. במיוחד נראה טוב המדפים האלה בתוך המסדרונות הקטנים.

מדפים למסדרון 10

מדפים למסדרון 11

מדפים למסדרון 12

מדפי נעליים למסדרונות

מדפי נעליים לא לתלות על הקיר, אבל הם מותקנים על הרצפהחדר. בהתאם נוכחות או היעדר חזיתות, הם יכולים להיות סגורים או לפתוח. מדפים כאלה לעתים קרובות יש מכשירים מיוחדים לשמירה על הנעליים. יכול להיות עשוי מתכת או עץ. מדפי נעליים יכול להיות מתוכנן עבור מספר שונה של זוגות נעליים. זה משפיע על גודל המדף עצמו. חלק מהם יכול להיות די גדול גובה נראה יותר כמו שידה פתוחה של המגירות. מדפי נעליים גם הם שונים בצורתם: הם מלבניים, עגולים ומרובעים.

מדפים לחדר המתנה 13

מדפים למסדרון 14

מדפים לחדרים 15