איך לצייר מעיל עור

מסכים, כל אחד מאיתנו יש דבריםאנחנו באמת אוהבים, למרות העובדה שאנחנו משתמשים בהם כבר כמה שנים. למישהו יש חולצת משי יפה, למישהו יש חליפת מכנסיים נוחה, ולמישהו יש מקטורן עור אהוב. ואם הבגדים הנעימים נשברים פתאום, זה מעורר רחמים ומעליב. בוא נדבר היום, איך אתה יכול לצייר מעיל עור ולתת לו את החיים השני.

איפה עדיף לצייר מעיל עור - בבית או במנקה יבש?

מול המשימה של מחלים את הדףבגדים, המהווה את הז'קט, הקצה מעלה את השאלה, איפה המעיל עור צבוע טוב יותר, בבית על שלהם או אנשי מקצוע מהימנים? לכל אחת מאפשרויות אלה יש יתרונות וחסרונות.

כמובן, באמצעות שירותי ניקוי יבש, אנחנומסתמכים על הידע והמיומנויות של עובדיה. עם זאת, היו מקרים שבהם אנשי מקצוע אלה לא היו במיטבו. הלקוח קיבל דבר מפונק, ואפילו עם זה הם ביקשו כסף. סיוט.

אם אתה לוקח את הסיכון ועדיין עושה ציורז'קט לבד, אתה יכול לחסוך כסף ועצבים. ואם משהו לא יעבוד, אז לפחות זה לא יהיה כל כך פוגע. החלטתי לעשות זאת בעצמי. אז אולי נעצור בשאלה איך לצייר מעיל עור בבית, ביתר פירוט.

איך לצייר מעיל עור בבית?

אבל בשביל זה אנחנו צריכים למצוא עוד אחדנקודה חשובה. איך לצייר מעיל עור כך ההשפעה היא הטובה ביותר? כיום, יש הרבה צובעת סוכנים, אבל הם מחולקים כל נוזלים ו אירוסולים.

לצייר מעיל עור עם תרסיסכלומר, הוא ניקה עם מטלית לחה רכה מלכלוך, לתלות על קולבים שלך תרסיסי ספריי לאט. רק להיות זהיר כדי לשמור על צבע הפצה שווה.

עם צבע נוזלי, הם מטופלים ככה. המעיל מנוקה מאבק ולכלוך בדיוק כמו במקרה הראשון. הצבע נמזג לתוך קערה רדודה רחבה ומוחל בספוג על העור, מתפשט באופן שווה על פני השטח. ובמהלך ייבוש, הם מעת לעת לגמוע או לכתוש אזורים צבועים, כך שהם יישארו רך וגמיש.

וגם בכל מקרה, וצבע את המעילמוטב להביט בו מן המקומות הבולטים ביותר, לראות את תגובת העור. כפי שאתם יכולים לראות, השאלה היא איך לצייר מעיל עור, נוכל לפתור את זה, לנסות את זה, ואתה תצליח.